Close

Привітання з вінчанням у прозі

Привітання з вінчанням у прозі – кращі, красиві слова привітання на сайті pryvitay.co.ua. Короткі і довгі побажання для ваших близьких і друзів.

Дорогі, я вас щиро вітаю з вінчанням, з небесною благодаттю і міцними узами шлюбу перед Богом. Бажаю вам вірності і щастя, довгих років сімейного здоров’я і миру, чудових діточок і світлої радості життя.

Ви – творці Творіння. Ви – творці Духовного Союзу. Серед всієї брехні, розброду, дріб’язковості і метушні ви створюєте оплот Церкви, святу родину. Підтримувати її в недоторканності від огидних проявів зовнішнього світу непросто. І вам буде нелегко. Але тоді, коли почне здаватися, що це завдання нездійсненне і для вас непосильна, не впадайте у відчай. Ви не самотні. Ви – разом. Незважаючи на спокуси, ви зберігаєте сім’ю. У цьому – сенс шлюбу. У цьому – надія для інших.

В образі вінчання лежить образ духовного єднання Христа і Церкви. Ваші душі з’єдналися, щоб рука в руку йти вічно – на землі і на небесах. Будьте готові ділити один з одним не тільки радість, але й смуток, підтримувати один одного. Будьте готові віддати життя за свою любов, як Ісус віддав себе за Церкву. Пам’ятайте священний заповіт: » Дружини, коріться своїм чоловікам, як Господеві, бо чоловік голова дружини, як і Христос глава Церкви, і Він Спаситель тіла; але як Церква кориться Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому».

Привітання з вінчанням у віршах теж можуть бути витримані в урочистому тоні, з цитатами з церковних книг. У них описується шлях двох люблячих сердець до священного союзу, обряд Таїнства. Можна зробити акцент на деталі – гарячі на вівтарі свічки, преклонившая голову наречена, батьківськи усміхнений батюшка, — або зосередитися на духовному значенні вінчання і шлюбу.

Від душі вітаю з великим кроком у вашому житті, з вінчанням, з небесним союзом. Будьте вірні один одному і взаємно кохані, живіть у щасті й добробуті. Нехай Бог захистить вашу родину від лихих справ і злих очей, нехай доля подарує Вам здорових діток і добру вдачу.

Поздоровляю вас з вінчанням. Ви чоловік і дружина тепер не тільки за законом, але й перед Богом. Цінуйте один одного, бережіть один одного і вашу любов! Згадуйте сьогоднішня подія в найважчі моменти сімейного життя і вірте, що з божою допомогою ви все подолаєте.

Вінчання — це не просто релігійний обряд. Це ще й додатковий цеглинка, який скріплює фундамент вашої сім’ї. Я щиро бажаю щастя, миру і добра вашому дому. Нехай Господь береже вас, ваших дітей і ваших близьких людей. З вінчанням вас!

Якщо ви вирішили бути разом, значить, хтось ці думки схвалив. Головне — завжди пам’ятати: «Тільки сильна людина зможе пройти всі випробування». Це означає, що ви завжди повинні бути разом, завжди повинні підтримувати один одного і не відступати. Ви одружені небесами!

З днем вашого Вінчання сьогодні вітаю і освяченому Богом союзу я бажаю:
Зберігайте вірність в шлюбі ви, любов свою плекайте, слова освідчень трепетних даруйте, не шкодуйте!
Цінуйте світ у родині завжди, ростіть дітей своїх, а якщо розбіжності — не сваріться, а вибачте.

В цей день ваші серця почали битися в один ритм, в цей день ваш шлюб на небесах схвалений. Так пронесіть через довгі роки свою ніжність і вірність, збережіть благополуччя і своє щастя, пройдіть цей життєвий шлях разом з честю, гідністю, повагою, взаємопідтримки, розумінням і незгасною любов’ю!

Дорогі молодята, від усієї душі ми вітаємо вас з вінчанням! Ви зробили самий відповідальний вчинок у своєму житті! Бережіть свою любов, зберігайте ніжність одне до одного, дотримуйтеся шлюбні обітниці, адже ви поклялися у вірності перед Богом! Щастя вам та сімейного благополуччя!

Дорогі молодята! Тепер ви не просто зареєстровані, як чоловік і дружина, але і перед Господом дали клятву вірності і відданості один одному на все життя! Бажаю вам такої любові, щоб її вистачило до самої глибокої старості, щоб ваші серця ніколи не охололи, але кожен день і кожну годину ви розуміли, що ваша любов і є найбільше, дароване вам Богом щастя! Терпіння вам і смирення, любові і розуміння, веселощів і радості, успішної праці і відмінного відпочинку, діточок побільше, а життя подовше!

Шлюби відбуваються на небесах і цей союз тепер — один з таких. Любов ваша благословенна самим Господом, зберігайте її, бережіть своє щастя, разом і в горі, і в радості. І так буде нова сім’я міцною, дружною і великий. Вітаємо молодят!

Любов починається тоді, коли людина, який був тільки одним із багатьох інших, раптом стає єдиним. Любов починається тоді, коли ми дивимося на людину без бажання володіти ним і панувати їм – ми дивимося, уражені відкрилася нам внутрішньої його красою. Якщо коли-небудь це відчуття починає тьмяніти, натомість йому приходить віра – впевненість в коханій людині, своїй другій половинці. Одного разу побачене стає безсумнівним.

Вітаю від щирого серця з вінчанням, з прекрасним і праведним шлюбом. Хочу побажати вам світлої благодаті і радості, миру вашому дому і розуміння, здорових діточок і добрих позивів серця, великого щастя і невтомної любові.

Вітаю вас, дорогі, з цим серйозним кроком у вашому житті, з початком доброго і благодатного спільного шляху. Нехай Бог вас завжди наставляє на вірну дорогу, нехай щира любов не покидає ваші серця, нехай вінчані душі завжди прагнуть один до одного і осявають надіями сімейне життя.

Вінчання – це благословення шлюбного союзу Богом. Вам належить відповідальна справа – берегти вашу родину, піклуватися один про одного і про ваших майбутніх дітей, виховати їх з любов’ю до Бога, світу та своїм батькам.

Сьогодні, у день звершення великого таїнства, хочу побажати вам невичерпної любові, віри і надії. Нехай шлях під вінець буде прокладений з чистими серцем, душею і помислами. Хай звершиться добру справу, угодне Господу і хай береже Бог ваш союз.

У цей світлий день, бажаю, щоб Бог допомагав вам у житті сімейної, наставляючи на вірний шлях і обдаровуючи розумінням. Нехай ваша любов не згасне, а тільки міцнішає з роками. Бажаю вам щирості почуттів і доброго здоров’я.

Ваш відповідальний крок тепер узгоджений перед Богом. Не бійтеся в своєму житті робити будь-які починання, тому що на них дано благословення. Але й не забувайте, що всі ваші вчинки дивиться Бог, і вам треба бути відповідальнішим за них. Нехай рада і любов супроводжують у вашому священному союзі!

Дорогі друзі! Ви вирішили обвінчатися, а це значить що вирішили назавжди бути разом! Я бажаю Вам завжди дивитися в одному напрямку, бути все життя також закоханими один в одного, і ніколи не пошкодувати про свій вчинок!

У вашому житті сьогодні відповідальний день. Ви хочете створити сім’ю і отримати благословення у Бога. Дайте клятву перед священним місцем і до кінця несіть йти слова. Не озирайтеся назад, не бійтеся труднощів. Кожен день несе в собі нове відкриття. Ми бажаємо вам щастя, здоров’я вам і вашим дітям, йти по життю, міцно тримаючись за руки, і ніколи не розлучатися.

Дорогі наречені! Ви підійшли до самого важливого і відповідального моменту свого нового життя — вінчання! Щиро вітаємо Вас і вихваляємо Боженьку, за те, що дарував двом люблячим душам возз’єднання! З цього моменту Ви нерозлучні як фізичної любов’ю, так і духовній! Зберегти в первозданному чистому вигляді свою любов і повагу протягом усього життя! З вінчанням Вас!

Вітаю з великим і щасливим днем у вашому житті, з важливим кроком — з укладенням шлюбу перед Богом. Бажаю вам, дорогі, все життя прожити в любові та мирі, достатку і благополуччя, щастя і радості, розумінні і вірності. Дай Бог вам здорових діток і міцної родини.

Вітаю вас, дорогі, з прекрасним подією у вашому житті, з відповідальним спільним кроком, з вінчанням. Ви поєднали навіки свої серця, ви пов’язали свої долі назавжди, ви дали обіцянку Богові бути вірними і улюбленими один одним. Бажаю вам міцної і благополучної сім’ї, щасливих світанків, пам’ятних днів і затишних сімейних вечорів.

Вінчання — це не просто релігійний обряд. Це ще й додатковий цеглинка, який скріплює фундамент вашої сім’ї. Я щиро бажаю щастя, миру і добра вашому дому. Нехай Господь береже вас, ваших дітей і ваших близьких людей. З вінчанням вас!

Ви сьогодні гарніше всіх на планеті. Адже вінчання – це найбільш яскравий і відповідальний день в житті людини. Люди приходять в священний храм не за релігійними традиціями, а по справжньої любові. Приходять сюди, щоб отримати можливість бути разом не тільки в цьому житті, але і в інший.

Вітаю від щирого серця з вінчанням, тепер ваш узаконений шлюб на небесах. Будьте завжди вірні один одному, живіть в мирі та злагоді, нехай у вашому домі оселиться благодать, нехай ваша сім’я буде щиро щасливою і міцною.

Дорогі молодята, сьогодні ви поклялися перед Богом в любові і вірності один одному. Ми вітаємо вас з цим серйозним і світлим вчинком і впевнені, що ваша сім’я з кожним роком буде тільки міцніше! Нехай ваша відданість і ніжність одне до одного зігріває вашу родину у важкі хвилини.

Велике таїнство відбулося, і Господом благословилось! Нехай береже Всевишній ваш вогнище, оберігаючи його від бід і примножуючи блага ваші. Та пошле він вам діточок побільше і здоров’я міцніше. Щастя у ваш дім!

Крок, на який ви зважилися, дуже серйозний! Вітаю вас з вашим вінчанням. Ви чоловік і дружина тепер не тільки за законом, але й перед Богом. Цінуйте один одного, бережіть один одного і вашу любов! Згадуйте сьогоднішня подія в найважчі моменти сімейного життя і вірте, що з божою допомогою ви все подолаєте.

Щастя – це не просто швидкоплинна радість, щастя навколо нас в кожній частинці цього світу. Сьогодні ми зібралися тут, щоб привітати двох коханих. Нехай ваші серця завжди будуть наповнені любов’ю, кожен день буде незвичайним і новим для вас. Не копіюйте роки, живіть кожною миттю і ніколи не звикайте до любові. Любити потрібно не за звичкою, а як в перший раз. Немов ви закохуєтеся один в одного, і вас переповнює почуття.

Я вітаю вас, дорогі молодята, з вінчанням! Сьогодні ви закріпили свій союз на небесах. Нехай Бог буде завжди допомагати вам, і всі печалі, сварки і розбрати пройдуть стороною, навіть не зачепивши. Будьте щасливі, розумійте один одного, і прощайте дрібні помилки, а великих не робіть.

Вітаю з великим сердечним святом двох коханих! Вінчання пари в небесному союзі дарує вам справді міцні узи, душевність та близькість на всі часи. Будьте щасливі, створюйте велику і міцну сім’ю, цінуєте турботу і відданість. Довгої вам дороги у життя, осяяної любов’ю і ніжністю!

Вітаємо вас з великим днем, коли вашу любов благословили небеса. Бажаємо, щоб світло, яке сьогодні спалахнуло в честь вашої любові, тлів багато років, зігріваючи ваш союз, усіх ваших дітей, десять онуків і сотню правнуків.

Дорогі молодята, нехай сьогоднішній день, коли Ваш шлюбний союз отримує благословення Бога, стане точкою відліку низки щасливих днів і ночей, нехай на довгі роки Ваша сім’я стане Вашою опорою, місцем прикладання Ваших сил, територією радості, куди хочеться повертатися.

Кажуть, що чоловік і жінка – це дві половинки одного цілого. Ці половинки тягнуться один до одного і шукають рідну душу. Сьогодні в цьому святому місці ще дві душі з’єдналися в одне ціле. Ми свідки благословення чоловіка і жінки. Не забувайте – ви тепер єдині і тілом одна душею.

Ви – два серця, які з волі Божої змогли знайти один одного в цьому житті. Будьте вдячні за це Йому, столкнувшему вас, і один одному, адже ви зуміли побудувати з простої симпатії міцний сімейний союз.

З давніх-давен під словом «Вінчання» розуміли поєднання двох душ в єдине ціле. І ці дві душі навіть після смерті залишаться разом. Присягніть один одному у вічній любові і тримайте своє слово до кінця. Якщо ви вибрали такий шлях, значить, ви до нього готові, і згодні на все, щоб кожен день бачити рідної людини

Шлюб — диво на землі. У світі, де всі і все йде врозбрід, шлюб — це місце, де дві людини, завдяки тому, що вони один одного полюбили, стають єдиними, місце, де ворожнечу кінчається, де починається здійснення єдиної життя. І в цьому найбільше чудо людських взаємин: двоє раптом робляться однією особистістю, два обличчя раптом, тому що вони полюбили і прийняли одна одну до кінця, абсолютно, виявляються чимось більшим, ніж дует, ніж просто дві людини,- стають єдністю.

Прийміть наші щирі вітання з таїнством вінчання! Ваш шлюб тепер благословенний небесами! Нехай пошлють вони вам світло і тепло! Щоб ваші почуття міцніли з кожним днем! Щоб ніякі негаразди не лякали вас, а лише посилювали б прихильність один до одного! Бажаємо вам зберегти ніжність і любов! Нехай буде багато радісних подій, а коло відданих друзів нехай розширюється з кожним роком! Будьте щасливі!

Чудові хлопці, вітаю вас від душі з цим прекрасним і радісним подією, що з цим відповідальним і великим кроком. Тепер ви повінчані, і ваші долі переплелися одна з одною. Від щирого серця бажаю жити в достатку і любові, з трепетом і ніжністю ставитися один до одного, зберігати вірність і відданість своїй родині, незважаючи на всі злі жарти і колотнечі життя залишатися самими щасливими подружжям.

У народі кажуть: повінчані в церкві – повінчані небом. Що може бути міцніше клятви, даної в храмі божому, перед самим собою своїй єдиній любові. Ця клятва непорушна і нема такої сили на землі, щоб змогла зруйнувати її. Будьте щасливі і нехай прибуде з вами любов.

Коли дві людини зізнаються один одному в коханні, відбувається справжнє диво. Тільки щира любов здатна до цих вчинків. Ви стоїте біля священного вівтаря, і в ваших очах немає ні краплі страху. Тільки сльози, які неможливо утримати. Сльози радості – найсолодші. Ми бажаємо вам плакати тільки від щастя і ніколи не пізнати біль розчарувань.

У цей знаменний день ми хочемо побажати вам взаєморозуміння. Тепер на ваші плечі лягла відповідальність один за одного. Бог благословив цей шлюб любов’ю, а все інше залежить тільки від вас. Любіть один одного, як в останній раз і пам’ятайте клятву, яку ви давали перед вівтарем.

На вашому спільному шляху став важливий вибір. І ви зробили серйозний крок у своє світле майбутнє, створивши міцний союз чистої і щирої любові. Від душі вітаю з вінчанням і бажаю з трепетом і ніжністю ставитися один до одного, не давати своїй половинці опустити руки, впевнено будувати щастя спільного життя і насолоджуватися кожним її миттю.

Ми вас щиро вітаємо і бажаємо людського щастя. Бажаємо прожити незвичайне, цікаве життя. Бути терпимими один до одного, не ображатися, і ніколи не розлучатися. Якщо сьогодні ви стоїте тут, значить, ви впевнені у своєму виборі. Бог благословить вас на любов і підтримає вас в скрутну хвилину.

В день вінчання ви вимовляєте клятву. Клятва перед Богом не може бути порушена, бо Бог не дав би вам її вимовити. Значить, ви знайшли один одного і у вас тепер одна душа. Ніколи не грішіть і не занечищуйте клятву поганими вчинками. Ви стоїте тут з власної волі, ви самі обрали цей шлях. Храм Господній відкритий для коханих, і ви нагороджені самим величезним подарунком – любов’ю!