Close

Привітання на весілля від батьків у прозі

Привітання на весілля від батьків у прозі – кращі, красиві слова привітання на сайті pryvitay.co.ua. Короткі і довгі побажання для ваших близьких і друзів.

Милі наші дітки! Від усього серця хочеться побажати вам щасливого подружнього життя! Свейте своє сімейне гніздечко затишним і теплим. Нехай це гніздечко частіше відвідують лелеки, хай ваша родина росте не по днях, а по годинах! Живіть – як два лебедя: лебединою любові, лебединої вірності, лебединої пісні вам через сто тисяч років.
Дорогі діти! Нехай буде щасливий ваш шлюб! Нехай буде радісною ваша любов! Живіть в дружбі і злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя тільки вічного кохання тільки яскравою, тільки вірних друзів! Отже, хай буде щасливий ваш союз!
Любі наші діти! Ось ви і стали чоловіком і дружиною! Тепер перед вами відкриється довге і щасливе дорога сімейного життя. Ви зараз стоїте біля самого першого покажчика, а скільки їх ще буде в вашому житті! Народження первістка, його перше слово, перший крок — все це вам належить пережити! Але вже зараз ви — найщасливіша пара на цій планеті. Я хочу побажати вам тільки щасливих днів, щоб ви, як два лебедя, пливли по життю поруч, зігріваючи один одного своїм теплом! Будьте щасливі!
Дорогі діти! Ми бажаємо вам дожити разом до золотого весілля і не розгубити свою любов! І нехай будуть радощі й прикрощі, ви зможете їх подолати, адже ви разом! Не дозволяйте нікому зруйнувати своє сімейне щастя, зберігайте свою любов, довіряйте один одного, цінуйте один одного, поважайте один одного. І нехай з часом ваші почуття стають тільки міцніше і глибше, а сімейне вогнище горить яскравіше! Ми любимо вас! Гірко!
Улюблені (ім’я) і (ім’я)! В цей урочистий і радісний день благословляємо вас перед Богом і людьми на щасливе сімейне життя і довгий шлюб! Слухайте наш батьківський наказ: живіть-поживайте та добра наживайте! А щастя і радість хай стануть вашими вірними друзями!
Дорогі і любі наші діти! Хочеться побажати вам довгої любові, гарних розумних діток, достатку і поваги один до одного! Не бійтеся бід, вони вам не страшні, якщо ви єдині. Підтримуйте один одного у будь-яких починаннях. Бажаємо вам стати зразком для інших молодих сімей. Стійте один за одного горою!
Дорогий синочок! Ми щиро раді тому, що ти знайшов свою другу половинку. Ми обіцяємо тобі, що будемо любити і поважати твою дружину і віримо в те, що до шлюбу ти ставишся відповідально і ніколи не скривдиш свою кохану. Бажаємо вам побудувати великий і затишний будинок, в якому будуть бігати маленькі пустотливі ніжки. Сподіваємося, що і нам знайдеться в ній місце. Гірко!