Close

Привітання мамі від сина з днем народження у прозі

Привітання мамі від сина з днем народження у прозі – кращі, красиві слова привітання на сайті pryvitay.co.ua. Короткі і довгі побажання для ваших близьких і друзів.

Спасибі мамі, за те що дала нам життя, за недоспані ночі, за підтримку і любов. Якщо так сталося, що в день маминого народження Ви не разом, не забувайте привітати її. Порадувати матусю в день її народження можна не тільки подарунками, а й теплими словами. Вони зігріють материнське серце навіть за сотні кілометрів. А якщо є можливість бути поруч в урочистий день, значить гарне привітання це Ваш обов’язок, як сина. Вибирайте привітання своїми слова, купуйте букет квітів і з хорошим настроєм даруйте вітання мамі.
Матусю ми всією сім’єю сьогодні вітаємо з днем народження. Ми бажаємо тобі зберегти на довгі роки здоров’я, твій оптимізм і енергію, яка допомагає рухатися далі. Матусю, ми виросли і тепер обіцяємо повернути тобі з лишком всю ту любов і ласку, що ти дарувала нам. Ми обіцяємо зробити все, щоб твої очі посміхалися, а ти плакала від щастя. Ми бажаємо вам з татом взаєморозуміння та підтримки. Вас точно можна назвати ідеальною парою, бережи своє світле і справжнє почуття і ніколи не відмовляйтеся від нього. Матуся, нехай у тебе завжди буде хвилинка відпочити і просто побути в тиші, насолодитись філіжанкою улюбленої кави і подумати про щось приємне. Вся твоя родина дуже любить і цінує тебе матусю, ти наш найбільший скарб у світі.
Немає на землі ріднею і ближче людини! Сьогодні я хочу тобі побажати велику чашу здоров’я на довгі роки! Нехай вона буде зроблена з міцного металу, а еліксир здоров’я в ній не закінчується ніколи! Зло років залишайся завжди молодою, веселою і красивою! Я бажаю тобі великого жіночого щастя і весни в душі! З днем народження!
«Ах, мамо, мамо, як же ти була права!» Права, коли захищала нас, коли карала, коли дозволяла робити помилки і коли вчила відповідати за них! Дякуємо за написані з нами твори, вирішені з нами завдання, за безсоння, коли ми закохувалися, за терпляче очікування наших дзвінків! Спасибі за те, що ти — наша МАМА!
Матуся моя, моя королева, я вітаю тебе з твоїм Днем народження! Сьогодні у тебе не просто День Народження, а Ювілей! Хоча ти дуже боялася цього дня. Але я запевняю тебе, що насправді ці цифри на торті нічого не значать. Ми знаємо, що ти залишається все тієї ж активної і товариською жінкою, яка водила нас по всіляких гуртках і спортивних секціях. Ти завжди проводила з нами так багато часу, що у тебе ніколи не залишалося часу на себе. А зараз ти можеш повною мірою насолоджуватися життям, що ти, до речі, і робиш. Кіно, театри, музеї, салони краси — як тільки ти все встигаєш? Спасибі тобі за все, дякую за таке виховання, за поради, підтримку й допомогу. Ми тебе дуже любимо, наша іменинниця!