Close

Привітання з днем народження Марини в прозі

Тільки найкращі привітання Марини на нашому сайті

Душевна, радісна, щира і весела представниця прекрасної статі — Марина, в цей день зустрічає біля дверей торжество — День Народження. Бажаємо тобі ніколи не піддаватися смутку, адже кажуть, що все, що відбувається, завжди рухає нас до чогось кращого. Нехай кожне твоє починання обов’язково закінчується очікуваним результатом. Ніколи не жалкуй про скоєне і живи за власними правилами.
З днем народження, люба Марина! Як довго ми чекали цього дня, щоб порадувати тебе пахучими квітами і теплими словами щирих побажань! Бажаємо багато-багато любові, багато удачі на твоєму шляху, багато солодких митей і тільки емоційних вражень!
З днем народження, Маринка! Нехай тобі завжди буде комфортно в цьому житті. Ніколи щоб не відчула ти себе зайвої чи непотрібної. Нехай тобі ніколи не буде самотньо чи сумно. Нехай твої очі не знають сліз і смутку. Бажаю в цей день всебічного уваги.
У цей незвичайний день, день твого народження, дозволь привітати тебе, люба Марина! Бажаю тобі провести це свято на море, адже твоє ім’я носить значення «морська». Нехай життя буде такою же ласкавою, як хвилі моря, ніжно огортаючи і забираючи тебе в казку.
З днем народження, Маринка! Нехай тобі завжди буде комфортно в цьому житті. Ніколи щоб не відчула ти себе зайвої чи непотрібної. Нехай тобі ніколи не буде самотньо чи сумно. Нехай твої очі не знають сліз і смутку. Бажаю в цей день всебічного уваги.
Сьогодні прекрасний день для прекрасної дівчини Марини! З днем народження! Нехай він принесе тобі святковий настрій, буде наповнений радістю, вибухне феєрверком емоцій і подарує найкращі привітання. А ми бажаємо бути завжди прекрасною дочкою, коханою дружиною, щасливою мамою і найкращою подругою.
Сонечко моє, Марина! Ти сьогодні гарна, ну неначе Мальвіна! Дозволь мені стати хоча б на один день твоїм Буратіно і принести тобі в подарунок мішечок із золотими монетами. Нехай ці монетки, множаться з кожним днем і дарують тобі безліч корисних подарунків.
Люба Марина! Вітаємо тебе всім колективом з днем народження! Ти яскрава, харизматична, впевнена в собі, завжди знаєш, чого хочеш від життя. Бажаємо творчих ідей, нових планів, фінансових успіхів, а також рішуче прямувати наміченим шляхом, долаючи всі перешкоди.
У цей день ми вітаємо нашу прекрасну іменинницю Марину! І хочемо побажати: зоряного неба, удачі, успіху, ніжного щастя! Нехай збувається те, що задумала! Нехай твоя краса сяє з кожним днем все яскравіше!