Close

Привітання Каті у прозі

Привітання Каті в прозі.Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дорога, Катерина, з Днем Народження! Нехай здійсняться сьогодні твої найпотаємніші бажання! Нехай близькі люди не забудуть привітати, і піднесуть багато подарунків і квітів! І нехай твоє життя завжди наповнюють любов і краса, гармонія і безтурботність, спокій і щастя!
Дорога Катерина! Іменини – дуже особливий християнське свято, день пам’яті твоєї святої. Цей день відрізняється особливою духовністю, радістю, співпричетністю. Бажаю тобі сьогодні і завжди відчувати покровительство й заступництво твоєї святої, жити з вірою і сподіватися на краще… З іменинами тебе!
Чудова жінка Катерина, вітаю тебе з днем народження! В історії так багато видатних жінок з твоїм ім’ям. Хай же ти живеш, як цариця. Нехай всі твої бажання втілюються, а реальність буде ще яскравіше снів. Бажаю самих радісних спогадів про цей день.
Сьогодні у тебе, Катерина, особливий день! Так забудь же про суєту, приймай подарунки і привітання, насолоджуйся посмішками і загальною увагою! Я теж, Катюша, вітаю тебе з Днем Народження, і приєднуюсь до всіх душевним словами, які вже були, і ще будуть сказані сьогодні! Зі святом!
Катерина, вітаю тебе з іменинами! Твоя свята, Катерина Олександрійська, була премудрої красунею, яка віддала себе на муки за вихваляння істинної віри. Вона була страчена жорстоким царем Максимином, не признававшим жіночої мудрості і Єдиного Бога. Твоя покровителька оберігає тебе від несправедливості і жорстокості, від злих помислів людей. Не забувай про це і молися своєї заступниці.
Катерина! Поспішаю привітати тебе з твоїм чудовим святом – з Днем Народження! Бажаю прекрасного самопочуття і завзятого настрою, ніжності і ласки, компліментів і уваги! Будь самої красивою і жіночною, самою улюбленою і бажаною! Величезного щастя тобі, Катрусю!
З днем народження, люба Катруся! Бажаю тобі, щоб життя твоя була повноцінною, з приємними турботами, геніальними ідеями і блискучими перемогами! Нехай в душі твоїй ніколи не вичерпається джерело доброти! Йди по життю сміливо і прямо! Нехай у важкі хвилини поруч виявляться твої близькі й друзі, хай завжди будуть поблизу ті, з ким хочеться поділитися радістю! Зі святом! Будь щаслива!
Катюшка! Від всієї нашої великої родини вітаю Тебе з Днем Народження! В такий день можна побажати оптимізму, наснаги, добрих друзів, здійснення всіх бажань і велике-велике кохання на все життя. Ми тебе всі дуже любимо і цілуємо. Будь щаслива.
Катерина, вітаю тебе з днем народження! Твоя свята, Катерина Олександрійська, була премудрої красунею, яка віддала себе на муки за вихваляння істинної віри. Вона була страчена жорстоким царем Максимином, не признававшим жіночої мудрості і Єдиного Бога. Твоя покровителька оберігає тебе від несправедливості і жорстокості, від злих помислів людей.