Close

Привітання на весілля від мами у прозі

Привітання на весілля від мами в прозі – кращі, красиві слова привітання на сайті pryvitay.co.ua. Короткі і довгі побажання для ваших близьких і друзів.

Наш син сьогодні одружився, нас переповнює радість і гордість за тебе, дорогий. Поруч з тобою прекрасна наречена, яка з любов’ю ловить кожен твій погляд і довірливо горнеться до тебе. Тепер ти її захисник і підтримка, ніколи не розчаруй її, змушуй посміхатися і говори компліменти. Діти, ваша казка сьогодні тільки починається, тепер тільки від вас залежить, які глави будуть вписані в неї. Вчіться розуміти і довіряти один одному, сімейне життя – це не завжди свято, а ще й побут. Знаходьте разом вирішення будь-якої задачі. Нехай ваша любов сяє так яскраво не тільки сьогодні, але і протягом усього життя. Нехай у домі всі будуть здорові, щасливі та кохані. Радійте кожному новому дню і разом пишіть свою щасливу історію.
Вітаю з весіллям і бажаю вам всього самого світлого і прекрасного в шлюбі. Я відчуваю нескінченне щастя, що тепер можу з чистою совістю називатися свекрухою і спростовувати всі дурні жарти. Тепер ми всі станемо однією великою і дружною родиною.
Дорогі наречений і наречена! Від усього серця вітаємо вас зі вступом у законний шлюб. Сьогодні, в день вашого одруження, вам подарувало частинку себе Сонце, і ця частка сімейне вогнище. Сонце — джерело життя на землі, сімейне вогнище — джерело життя сім’ї. Зберігайте цей дорогий подарунок все життя. Якою б холодний вітер не дув, полум’я вогнища повинно горіти, даючи світло і тепло вашій сім’ї. Я піднімаю свій келих за невгасимий світло і тепло вашого вогнища!
Дорогі діти! Дай бог щастя вашому союзу і непорушності шлюбних зв’язків! Нехай любов принесе вам радість та задоволення! Станьте не тільки коханими, але й друзями і соратниками. Бережіть один одного і цінуйте те, що одного разу знайшли під небесами – своє велике почуття!
Уявіть собі величезне, безмежне море і по ньому пливе в човні чоловік. Іноді світить сонце, і море спокійно – людина може відпочити, але чаші море хвилюється, круті небезпечні хвилі набігають, морські чудовиська пропливають поруч, і людині так хочеться в тиху гавань, де і світло, і тепло від турботи і участі близьких. Так вип’ємо за знову утворилася сім’ю і побажаємо їм довгого і вдалого плавання по хвилях житейського моря! Гірко!
Хіба може бути для матері щось хвилююче, ніж той момент, коли її дорослий син створює свою родину. Під звуки весільного маршу ви об’єднали свої життя і стали сім’єю. Дорога наречена, ти сяєш своєю красою, молодістю і любов’ю. Для кожної матері дуже важливо, щоб дитину любили, я знаю, яким щасливим ти змогла зробити мого сина. Тому дозволь тепер тебе називати донькою. Сьогодні ви почуєте багато побажань від своїх самих близьких людей. Мені хотілося б побажати вам прожити довге сімейне життя, яке буде наповнене любов’ю і повагою. Ви разом будете робити перші кроки на шляху до своїх вершин, підкоряти їх і бачити перед собою нові. Міцніше тримайтеся за руки, діти, і тоді все вийде.