Close

Привітання на весілля молодятам у прозі

Привітання на весілля молодятам в прозі – кращі, красиві слова привітання на сайті pryvitay.co.ua. Короткі і довгі побажання для ваших близьких і друзів.

По істині міцна пара та, яка все життя пройшла рука об руку. Пережите спільно щастя і розділена порівну прикрість – загартовують то ніжне і трепетне почуття любові, яке зараз переважає вами. Наповнюйтеся приємними емоціями, творіть успіх і завжди пам’ятайте цей незабутній день!
Дорогі наречений і наречена! Щасливі молодята!
Сьогодні ви назавжди з’єдналися один з одним священними узами шлюбу, з цього моменту ваші дороги злилися в один шлях, ви будете жити разом, любити і піклуватися один про одного. Так нехай ваше спільне життя буде наповнене радістю, світлом, любов’ю та відданістю. Бережіть, цінуйте і намагайтеся розуміти один одного, вам належить довгу і цікаву подорож під назвою «Життя». Нехай ваш союз буде вічним і міцним, нехай ваш будинок наповнюється дружбою, теплом і дитячим веселощами. Будьте завжди щасливі, багаті і здорові!
Принадність незрілої закоханості в тому, що недоліки обранця викликають лише радість і розчулення, і що все сказане їм здається безмежно розумним і цінним. Всі почуття і емоції немов вулкан – вибухонебезпечні і прекрасні. Принадність созревающей любові в тому, що розумієш, як багато хочеш і зробиш для свого коханого, і що коханий готовий на дуже багато чого заради тебе. Немов лавина, ця глибока, сильна любов збільшується з кожним вчинком, визнанням, спільно пережитим подією. Принадність зрілих відносин у тому, прожиті разом роки, вирішені проблеми і осмислені радості викликають глибоку відданість і повага до людини, яка живе з вами стільки років, теплою хвилею розтікаючись по душі від одного імені коханої людини. Вам належить пережити всі принади і несподіванки сімейного життя і всіх цих етапів, але пам’ятайте – ваш обранець не змінюється, змінюється лише ваше ставлення до нього, лише лінзи, через які ви його бачите. Тому любите, і ще раз любите його і разом у вас все вийде!
Бажаємо нареченій взаємної, сильної, безмежної, божевільної любові і обалденного сексу, але головне, щоб улюблений і єдиний чоловік і чоловік завжди хотів і носив на руках! Бажаємо нареченому завжди гарного настрою у найпрекраснішій і коханої жінки, дружини, відсутність головних болів у неї, любові до готування, поваги до спорту та риболовлі, вміння помовчати і послухати! Бажаємо вам обом абсолютної довіри і вічній вірності, гарною, приємною добре оплачуваної роботи і можливості відмінно відпочивати, безтурботності і безпроблемності спільного життя!
Дорогі наші молодята! Нехай у вашому житті присутні тільки веселі і приємні моменти. Хай дні будуть доповнені дивними подіями. Саме вони подарують вам відмінні емоції і натхнення. Бажаємо, щоб у вашому будинку лунали веселі дитячі голоси.