Close

Привітання золовке з днем народження у прозі

Привітання золовке з днем народження у прозі – кращі, красиві слова привітання на сайті pryvitay.co.ua. Короткі і довгі побажання для ваших близьких і друзів.

Золовке скоро день народження і прийшов час вибрати гарне привітання. Вибирайте душевне й веселе побажання в прозі. Сподіваємося, що наші вітання сподобаються сестрі чоловіка і принесуть позитивні емоції.
Мила моя зовиця! Ти мені не сестра, але я тебе вважаю найріднішою людиною на землі. Бажаю тобі, з кожним роком ставати яскравіше і красивіше, подібно квітці, який прокидається після нічного сну і розкриває кожен свій пелюстка. З днем народження!
Дорога зовиця, ми не в перший раз збираємося за столом, щоб відзначати твій день Народження. З року в рік, ти зберігаєш і несеш цю традицію. Всі побажання та поздоровлення, вже поистрепались, тому дозволь почати спочатку, але в новому форматі. Отже, ти вірна подруга і тому бажаю тобі залишатися саме такою веселою і незалежної і ні кроку в сторону. Нехай зверху пошлють тобі любов, яку ти пронесеш все життя, а в дрібних неприємностях ми допоможемо тобі розібратися. Звичайно, бажаю здоров’я, без нього важко жити в нашому суспільстві. Удачі тобі у всіх твоїх починаннях, нехай вона не обходить тебе стороною. Люби себе і все, що тебе оточує, взаємність не змусить себе чекати.
Дорога зовиця! Ось і прийшов твій черговий день народження. Я пам’ятаю як ти з’явилася на світ, як ти росла і ось тепер ти вже доросла, красива, розумна, самостійна дівчина, предмет гордості батьків і захоплення друзів. Для мене ж ти особливий чоловічок. Ні з ким в світі у мене немає такого єднання душ і такого взаєморозуміння. Що б не сталося, ти завжди можеш розраховувати на мене, а я завжди знаю, на кого можу покластися у важких ситуаціях. І тому я не втомлюся повторювати, що ти – найцінніше і найдорожче, що є у мене. З днем народження, зовиця!
Милою золовке – найкращі побажання в День народження від чистого і щирого серця! Щоб і в особистому житті, і в справах панував добробут, щоб з будь-яким завданням можна було впоратися в мить ока, і щоб любов і тепло душі завжди задавали тон всім твоїм рішенням і починань!
Мила моя зовиця, незважаючи на періодичні наші незлагоди, я вважаю тебе своєю рідною сестрою. Ти дуже близька людина для мого чоловіка, а значить і для мене. Пробач, якщо ненавмисно тебе образила і забудь всі наші минулі сварки! Сьогодні, в твій довгоочікуваний День Народження, я хочу тебе обійняти, щиро привітати і побажати нескінченної весни в душі, повітряної легкості в тілі і величезній світлій любові в серці! Будь щаслива, наша сестричка!
Зовиця, зі святом тебе! Дарую своє щире тепло, виражене в добрих і простих словах. Бажаю долі, не скупящейся на щедрі подарунки, труднощів, тільки таких, які легко подолати, друзів, які завжди підтримають і допоможуть. Нехай з тобою завжди буде сила і можливості для подолання всіх випробувань, посланих життям. Сім’я буде оточувати своєю любов’ю і турботою, діти радувати своїми успіхами і досягненнями. З днем народження! Дуже тебе люблю!