Close

Привітання з днем народження Олександру у прозі

Привітання з днем народження Олександру в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Шановний Олександр! Сьогодні ми хочемо привітати вас з днем народження! Ви чудова людина! Успішний, добрий і справедливий. Та в цей чудовий свято, ми хочемо побажати вам міцного здоров’я, вірну дружину, успіхів у роботі, і удачі в житті! З Днем народження!
Сашенька! Ми сьогодні хочемо тебе привітати, із твоїм черговим днем народження! Будь завжди таким веселим і безтурботним, як зараз! Хай життя не жартує з тобою, а дарує тільки яскраві, барвисті, а головне добрі і чисті миті! І нехай їх, у твоєму житті буде якомога більше!
Ми хочемо тебе поздоровити, Олександр, з Днем Народження! Привітати і побажати мудрості й такту! Мудрість – для того щоб вміти виділяти з безлічі людей тих, кого варто залишити у своєму житті. Такту – для того щоб навчитися позбуватися від недостойних без неприємних наслідків, як для себе, так і для них самих. Кажуть, що оточення формує людину, так нехай же в тебе воно буде найкращим, наидостойнейшим!
З Днем Народження, Саша! А пам’ятаєш, як у дитинстві на нас величезне враження справили слова про те, що слід бути щедрими, як пальми, а якщо не можемо, то бути стовбурами кипариса – прямими і простими, благородними? Мені здається, ти єдиний з нас зміг вирости і стати саме таким щедрим, простим і шляхетним! Нам є чому у тебе повчитися, і ми обов’язково будемо прагнути стати схожими на тебе хоч трохи! Ну а ти – не змінюйся, адже неможливо стати краще, ніж ти вже є!
Кажуть, що лицарі нині не в моді, але це поверхневе думку, а насправді кожна жінка мріє бачити біля себе галантного, сміливого, ніжного і відданого чоловіка, яким і є ти! Але є тільки для мене, і я щаслива від цього! Коханий мій Сашко, дякую за те, що дозволяєш мені відчути себе тендітною, вразливою і шалено коханій! Спасибі і з Днем Народження!
Твоє ім’я — одне з найпопулярніших імен, Олександр. Може бути саме воно, дозволяє тобі бути в житті тим, хто ти є – успішним, чистим, надійним, цілеспрямованим, людиною. Ти завжди прийдеш на допомогу другові, захистиш близьких, якщо раптом статися біда, ти готовий багато чим пожертвувати, тільки заради того, щоб твої близькі були здорові і щасливі! В твій день народження, побажати тобі хочеться: міцного здоров’я, невичерпних сил душевних і фізичних, радісних днів і чудових свят!
Олександр! Наш сміливий, доблесний друг! Нехай всі перемоги даються тобі легко, жінки втрачають голову від твоєї чарівної галантності, друзі завжди будуть вірними, а доля завжди щасливою!