Close

Поздоровлення в прозі для Саші

Поздоровлення в прозі для Саші. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

З днем народження тебе Сашок, братішка! Я поки в армії, ти на громадянці. Нас розділяють великі простори нашої Батьківщини. Знаю, що найкращим подарунком для тебе і нас обох була б зустріч. Бажаю тобі щастя і здоров’я, навчатися і не кидати спорт. А ще знайти гарну добру матір і кохану дівчину.
Олександр, наш з тобою курортний роман був чарівним і божевільним. Бажаю тобі і собі теж, щоб усе повторилося знову. Вітаю тебе з днем народження. Бажаю, як це зазвичай водиться, щастя і здоров’я. Щастя бажаю зі мною і тільки зі мною. Твоя прекрасна блондинка-незнайомка.
Сашенька, ти мій коханий чоловік. Я люблю тебе і в день твоїх іменин хочу особливим чином висловити свої почуття до тебе. Мій подарунок зі значенням, розшифруй його. Моя любляча душа жадає зустрічі. І я вірю, що скоро ми з тобою зустрінемося. Бажаю майбутнього щастя, любові, успішного завершення служби в цей тривожний час. Чекаю тебе з нетерпінням!
Від усього колективу вітаємо вас Олександр з днем народження! Бажаємо відповідально ставитися до справи, великих успіхів, премій та підвищення до зарплати. У нашому колективі багато дівчат і всі вони закохані у вас. Але ми знаємо, що у вас є кохана дівчина. Бажаємо найближчим часом одружитися.
Шурик мій, вітаю! Бажаю тобі кохання і щастя, бо хочу зізнатися у своїй любові. З днем народження, мій хороший чоловік, багатьох тобі радісних і щасливих днів. Якщо не вибереш мене, я не ображуся. Мені потрібно тільки, щоб ти був щасливий. У день народження бажаю тобі також успіхів в науці, мій геній Шурик.
Шановний Олександр! Сьогодні ми хочемо привітати вас з днем народження! Ви чудова людина! Успішний, добрий і справедливий. Та в цей чудовий свято, ми хочемо побажати вам міцного здоров’я, вірну дружину, успіхів у роботі, і удачі в житті! З Днем народження! ©
Сашенька! Ми сьогодні хочемо тебе привітати, із твоїм черговим днем народження! Будь завжди таким веселим і безтурботним, як зараз! Хай життя не жартує з тобою, а дарує тільки яскраві, барвисті, а головне добрі і чисті миті! І нехай їх, у твоєму житті буде якомога більше!
Шановний Олександр! Прийміть мої вітання з Днем Народження. В такий день зазвичай згадуєш найгостріші та сильні враження дитинства, найбільш світлою і радісною пори. Бажаю, щоб ця світлість, назавжди залишилася у вашому житті і побільше радісних днів.
Дорогий Саша! Як один бажаю тобі: краплю запальності, ковток авантюризму, півсклянки азарту, глечик сміливості, графин наполегливості, струмок оптимізму, річку пристрасті, море любові і океан неземного щастя. Коли ця крапля запалу розчиниться в достатку благ, вона перетвориться лише в корисний стимул, який буде тебе підштовхувати до нових і нових досягнень!