Close

Привітання Олександра у прозі

Вітання Олександру в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Саня! Я довго думав, краще привітати рано пізно пізно ввечері або рано вранці? І зупинився на першому. Тому я зараз і вітаю тебе! Всього тобі самого найкращого! Нехай життя твоє буде радісною завжди — і рано пізно ввечері, і рано пізно вранці! З днем народження!
Сашенька! Вітаю з днем народження! Ти чудова людина – чуйний, добрий, сміливий! Я бажаю тобі залишатися таким протягом усього життя, і тоді пані Удача буде твоєю вірною супутницею на багато років, її Величність Любов буде завжди жити у твоєму серці, а його Високість Щастя ніколи не покине тебе!
Саньок, з днем народження, друже! Я хочу, що б ти знав — ти просто винятковий чоловік. В тобі є ті позитивні риси, яких не вистачає багатьом людям. І тому я дуже дорожу тобою і від усієї душі бажаю, щоб ти був щасливий. Нехай твоє життя буде все — достаток, любов, безтурботне веселощі! Зі святом!
Олександр, в твій день народження я бажаю тобі яскравих емоцій, незабутніх зустрічей і польоту душі, адже життя вимірюється не кількістю вдихів, а моментами, коли перехоплює подих!
Олександр! Наш сміливий, доблесний друг! Нехай всі перемоги даються тобі легко, жінки втрачають голову від твоєї чарівної галантності, друзі завжди будуть вірними, а доля завжди щасливою!
Кажуть, що лицарі нині не в моді, але це поверхневе думку, а насправді кожна жінка мріє бачити біля себе галантного, сміливого, ніжного і відданого чоловіка, яким і є ти! Але є тільки для мене, і я щаслива від цього! Коханий мій Сашко, дякую за те, що дозволяєш мені відчути себе тендітною, вразливою і шалено коханій! Спасибі і з Днем Народження!
З Днем Народження, Саша! А пам’ятаєш, як у дитинстві на нас величезне враження справили слова про те, що слід бути щедрими, як пальми, а якщо не можемо, то бути стовбурами кипариса – прямими і простими, благородними? Мені здається, ти єдиний з нас зміг вирости і стати саме таким щедрим, простим і шляхетним! Нам є чому у тебе повчитися, і ми обов’язково будемо прагнути стати схожими на тебе хоч трохи! Ну а ти – не змінюйся, адже неможливо стати краще, ніж ти вже є!
Ми хочемо тебе поздоровити, Олександр, з Днем Народження! Привітати і побажати мудрості й такту! Мудрість – для того щоб вміти виділяти з безлічі людей тих, кого варто залишити у своєму житті. Такту – для того щоб навчитися позбуватися від недостойних без неприємних наслідків, як для себе, так і для них самих. Кажуть, що оточення формує людину, так нехай же в тебе воно буде найкращим, наидостойнейшим!