Close

Привітання мамі від сина з днем народження у прозі

Привітання мамі від сина з днем народження у прозі – кращі, красиві слова привітання на сайті pryvitay.co.ua. Короткі і довгі побажання для ваших близьких і друзів.

У світі немає нічого прекраснішого, нічого самовідданіше, нічого жертвенней, ніж любов матері. Це почуття ніжно, немов перший пролісок весни, і чуйно, як улюблена дитяча іграшка, якій ти коли-то давно з трепетом довіряв свої найпотаємніші таємниці і секрети. Для материнської любові не існує перепон, адже вона забирає на себе будь-які сумі, сміливо відводить біди своєю ласкавою рукою – чи є в житті більшого щастя? Дорога мама, твій світлий свято я бажаю тобі завжди потопати в турботі оточуючих, завжди посміхатися, завжди бути щасливою!
Мама — найкраща на світі! День Народження — це довгоочікуване свято! Бажаю, щоб всі твої найпотаємніші бажання нарешті збулися, щоб щоранку в душі твоїй співали солов’ї і сонце осявала своїми променями, щоб люди, що оточують тебе, були добрі і справедливі! Чи просто щаслива по-справжньому, нескінченно… Більше відпочивай, радій життю і дивись на світ з гумором! Ми тебе любимо, дорога матусю!
У нашій родині завжди гамірно і весело, адже у нашої мами – багато дітей, і кожен з нас кожну хвилинку оточений увагою, ласкою і турботою… Наша мама все встигає і все вміє, адже вона любить нас і дуже хоче, щоб у великій сім’ї було велике щастя! Сьогодні дивний день — День народження улюбленої мами, і мені випала честь першим привітати її! З Днем народження, кохана моя мама! Будь завжди молода і красива, здорова й повна сил, не сумуй і усміхайся частіше, а ми, твої діти, твоя сім’я, прикладемо всі свої сили, щоб зробити тебе по-справжньому счастли виття!
Мама, мила, дорога та сама добра серед усіх живучих на землі жінок, — з днем народження тебе! Я так люблю твою усмішку, твої руки, що мені іноді здається, що я не можу і дня прожити, якщо ти загрустишь хоча б на мить. Бажаю, прагну твоєї радості, твого щастя. Щохвилини, щомиті. Що я можу, готовий зробити для твого блага? Впасти перед тобою на коліна, втупитися в твої м’які, трохи шорсткі долоні і дякувати Богові, за щастя бути твоїм сином. Матуся, іменинниця моя, живи довго, щоб бачити, як ростуть твої внуки і правнуки. Щоб подарувати кожному з них своє серце, свою ніжність і любов. Зі святом, мила моя, зі святом!
Не завжди в житті буває можливість зупинитися, і оцінити, все те, що з тобою сталося. Кожен із нас не завжди встигає оцінити, що в його житті відіграла мама. А до багатьох це почуття приходить дуже пізно.
Мама, цей чоловік, який дарує дитині необхідне, що йому потрібно в житті. Спочатку – це їжа, і тепло, потім можливість оцінити світ і навчиться розпізнавати добро і зло. Ще далі – це підтримка в русі вперед, або те місце, де вас приймуть за деякі невдачі.
Хочеться побажати, щоб ця ноша не була для мами важкою, а від дітей вона відчувала тільки радість і гордість.