Close

Привітання Дімі у прозі

Привітання Дімі в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дорогою Дмитро! З великою радістю поспішаємо привітати тебе з Днем Народження! Побажати удачі і щастя! Хай у твоєму домі завжди панує затишок, а в душі радість і спокій! Бажаємо, що б завжди опікувалася тобі Деметра, Богиня землі і родючості – родоначальниця твого імені. Живи в достатку, мрій, люби і будь улюбленою! З щирими привітаннями! З Днем Народження!
У тебе своя логіка життя. У тебе свої, ні на кого не схожі цілі і амбіції. Ти, як ніхто інший, вмієш ризикувати, а після – святкувати заслужену перемогу. Планування свого успіху в тебе можна вчитися нескінченно. Дмитро, я вітаю тебе з іменинами і бажаю, щоб ділове чуття ніколи тебе не підводило.
Вітаємо, шановний Дмитро! З днем народження тебе! “Земний плід” – ось, що означає твоє ім’я. Так що, подібно плоду, живи довго, незважаючи на негоду і життєві бурі, рости, як особистість, і міцній з кожним днем! Нехай не покидає тебе гарний настрій і здійсниться найзаповітніша мрія!
Совість – найкращий контролер? Для тебе, Дмитре, – так! Я не знаю людини, більш чесного і по-хорошому правильного, ніж ти. Напевно, тому твої друзі так цінують тебе, колеги поважають, а сім’я обожнює. Кажуть, що зміни необхідні для життя, але я сьогодні бажаю, щоб у цій сфері у тебе все було без них. З іменинами!
Так виходить, що тебе скрізь оточує краса. Ти залучаєш красивих жінок, вибираєте красиві речі і буваєш в красивих місцях. Дмитро, вітаю з іменинами і бажаю, щоб твій Ангел-зберігач не зраджував своєму доброму смаку і продовжував радувати тебе і оточуючих.
Я не Ангел, але обіцяю охороняти твоє щастя завжди і не тільки в день Народження. Дмитро, ти найкращий на світі чоловік. Вітаю!
Якщо б ти вибрав кар’єру великого вченого, можливо, зараз би світ стояв на порозі якогось нового, абсолютно революційного технічного винаходу. А ти б отримав Нобелівську премію… Дмитро, ніколи не пізно почати все заново! Я вірю в тебе і вітаю з днем Народження!
Дмитро, яке цікаве, і багато склоняемое ім’я! Ось приміром Дімочка, Дімон, або навіть Митя… але все це одне ім’я – і воно належить тобі! У твій день народження я хочу побажати, щоб ти ніколи не сумував! Хай тільки щастя і добро наповнює твою душу!
Ще коли ти був хлопчиком, я знала, що твоє життя буде рівно такий, як ти захочеш. Ти завжди вмів домагатися свого, що б це не було. Так нехай твій Ангел-зберігач дасть тобі ще більше сил і наполегливості для досягнення тих цілей, які раніше були лише мріями. Дмитро, з дня Народження