Close

Привітання з днем народження Дмитра у прозі

Привітання з днем народження Дмитра в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Сьогодні у нас відмінний привід, адже в цей день у календарі значиться найбільша історична дата – День Народження нашого Дмитра. У цей день разом з безліччю листівок і купами подарунків прийми від нас найтепліші слова побажань радості, достатку, неймовірної любові, несподіваного виконання бажань і самого справжнього щастя.
Діма, немає і не було у мене одного преданней тебе! Не знаю, як так виходить, але коштує в моєму житті статися чогось неприємного – ти миттєво, навіть не чекаючи поки я покличу, мчиш на допомогу. Завжди встигаєш запобігти лихові і застерегти мене від помилок у майбутньому. І хоч різниця у роках між нами невелика, я вважаю тебе старшим другом, тому що ти мудріший і далекоглядніше мене! У твій день народження я бажаю тобі друга, такого ж, як ти сам! А собі побажаю – зуміти стати тобі цим іншому! З Днем Народження, Дмитро!
Сьогодні мені хочеться привітати тебе, Дмитре, такими словами, щоб вони назавжди залишилися в твоєму серці! Висловити такі побажання в День Народження не складно, складніше підібрати саме ті, що зроблять свято ще радісніше, настрій більш веселим, наповнять душу окриляючим натхненням. Ти, Дмитре, з тих людей, яких доля не втомлюється наголошувати своїми поцілунками! Тебе завжди оточують красиві дами, ти легко впораєшся з будь-якою справою і досягаєш поставлених цілей! Тобі не страшні невдачі, тому що вони не затримуються на твоєму шляху! Побажати хочу, щоб твоя чарівність притягувало до тебе лише надійних людей. Щоб поруч завжди були ті, з ким, як кажуть, «не страшно ні вогонь, ні в воду»! Щастя тобі, удачі і нових відкриттів!
Дмитро, яке цікаве, і багато склоняемое ім’я! Ось приміром Дімочка, Дімон, або навіть Митя… але все це одне ім’я – і воно належить тобі! У твій день народження я хочу побажати, щоб ти ніколи не сумував! Хай тільки щастя і добро наповнює твою душу!
Діма! Таких людей, як ти, я ніколи не зустрічала! Ти такий добрий, щирий, турботливий. Твоя посмішка окрилює, очі, огортають безмежним спокоєм, а руки, дають впевненість у захисті! Дякую, що в мене є! З днем народження, коханий!
Я не Ангел, але обіцяю охороняти твоє щастя завжди і не тільки в день Народження. Дмитро, ти найкращий на світі чоловік. Вітаю!
Якщо б ти вибрав кар’єру великого вченого, можливо, зараз би світ стояв на порозі якогось нового, абсолютно революційного технічного винаходу. А ти б отримав Нобелівську премію… Дмитро, ніколи не пізно почати все заново! Я вірю в тебе і вітаю з днем Народження!