Close

Поздоровлення в прозі для Діми

Поздоровлення в прозі для Діми. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дружити з тобою непросто, але незважаючи на це ти ідеальний друг! І в твій день Народження, Дмитро, я бажаю тобі залишатися таким же різним і завжди цікавим.
Совість – найкращий контролер? Для тебе, Дмитре, – так! Я не знаю людини, більш чесного і по-хорошому правильного, ніж ти. Напевно, тому твої друзі так цінують тебе, колеги поважають, а сім’я обожнює. Кажуть, що зміни необхідні для життя, але я сьогодні бажаю, щоб у цій сфері у тебе все було без них. З дня Народження!
Ще коли ти був хлопчиком, я знала, що твоє життя буде рівно такий, як ти захочеш. Ти завжди вмів домагатися свого, що б це не було. Так нехай твій Ангел-зберігач дасть тобі ще більше сил і наполегливості для досягнення тих цілей, які раніше були лише мріями. Дмитро, з день Народження.
У тебе своя логіка життя. У тебе свої, ні на кого не схожі цілі і амбіції. Ти, як ніхто інший, вмієш ризикувати, а після – святкувати заслужену перемогу. Планування свого успіху в тебе можна вчитися нескінченно. Дмитро, я вітаю тебе з днем Народження і бажаю, щоб ділове чуття ніколи тебе не підводило.
Якщо б ти вибрав кар’єру великого вченого, можливо, зараз би світ стояв на порозі якогось нового, абсолютно революційного технічного винаходу. А ти б отримав Нобелівську премію… Дмитро, ніколи не пізно почати все заново! Я вірю в тебе і вітаю з днем Народження!
Діма! Таких людей, як ти, я ніколи не зустрічала! Ти такий добрий, щирий, турботливий. Твоя посмішка окрилює, очі, огортають безмежним спокоєм, а руки, дають впевненість у захисті! Дякую, що в мене є! З днем народження, коханий!
Дмитро, яке цікаве, і багато склоняемое ім’я! Ось приміром Дімочка, Дімон, або навіть Митя… але все це одне ім’я – і воно належить тобі! У твій день народження я хочу побажати, щоб ти ніколи не сумував! Хай тільки щастя і добро наповнює твою душу!
Діма, немає і не було у мене одного преданней тебе! Не знаю, як так виходить, але коштує в моєму житті статися чогось неприємного – ти миттєво, навіть не чекаючи поки я покличу, мчиш на допомогу. Завжди встигаєш запобігти лихові і застерегти мене від помилок у майбутньому. У твій день народження я бажаю тобі друга, такого ж, як ти сам! А собі побажаю – зуміти стати тобі цим іншому! З Днем Народження, Дмитро!
Сьогодні у нас відмінний привід, адже в цей день у календарі значиться найбільша історична дата – День Народження нашого Дмитра. У цей день разом з безліччю листівок і купами подарунків прийми від нас найтепліші слова побажань радості, достатку, неймовірної любові, несподіваного виконання бажань і самого справжнього щастя.