Close

Вітання Валерію у прозі

Вітання Валерію в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дорогий Валера, вітаю тебе з Днем Народження! Саме твоє ім’я означає «Бути здоровим», так що бажаю реальності відповідати цьому значенню найбільш повно. В іншому ж: нехай твої бажання здійснюються як можна частіше і саме так як ти того хочеш.
Валерій, з іменинами! Бажаю завжди зберігати бадьорість духу і твердість характеру чоловіка-воїна, при цьому зберігаючи життєрадісний настрій, любов до людей і благородний характер. Успіхів тобі і благополуччя!
Валерій — «бадьорий», «міцний». Звідси — твердість характеру, божевільна хоробрість і блискавична реакція чоловіка-воїна. Валерій досягає результату у вирішенні проблем, тільки коли вони подібні ворожих фортець, які йому належить узяти рішучим штурмом. Вип’ємо за Валерія, який, будучи за характером воїном, володіє величезним життєлюбством, любов’ю і повагою до людей!
Валера! З тих пір, як я познайомилася з тобою, ти зайняв важливе місце в моєму серці назавжди! Я тебе дуже люблю! Будь завжди здоровим і оптимістичним! Нехай тебе завжди супроводжують тільки удача й успіх, а я тихенько буду йти поруч з тобою все життя, і підтримувати тебе у важку хвилину! З днем народження!
Валерочка! Ти завжди заряжаешь всіх навколо своєю безмежною бадьорістю і гарним настроєм! Ти прям запальничка! Спасибі, що всіх зігріваєш своїм безмежним теплом і оптимізмом! У твій день народження я бажаю тобі завжди по життю йти оптимістично! І все у тебе вийде!
Валера! У твій день народження сонце світить по-особливому тепло. Місяць сяє яскравим світлом. А зірки на небі падають – тільки встигай загадувати бажання. Я знаю, — це все відбувається завдяки тому, що небо знає – в цей день народився ти, мій хороший. Вітаю тебе від усієї душі.
Валерка! У твій день народження я хочу, щоб ти був радісним і задоволеним. Нехай твоя печаль і розвіється за вітром, як дим від теплого вечірнього багаття. Хочу, щоб твоє життя було наповнене глибоким змістом. Щоб навіть у глибокій старості ти не втомлювався повторювати, що роки прожито не дарма. Всього тобі найкращого!
Мій добрий друг Валерій! Я звертаюся до тебе на «ви», але ніжно називаю по імені. Ти дуже хороша людина і заслуговуєш на повагу і шанування. Люби і вір, любий, що в твоєму житті все буде тільки так, як ти цього хочеш. Я сподіваюся, ти сприймеш з серйозністю всі мої настанови. Адже я бажаю тобі тільки добра.
Сьогодні у мого Валерія день іменин. Нехай цей день подарує йому безліч самих різноманітних приємних сюрпризів. Нехай його життя складається лише з несподіваних, але радісних подій. Нехай в його вікно світить яскраве сонце, а улюблена жінка завжди буде поруч.