Close

Поздоровлення в прозі для Валерія

Поздоровлення в прозі для Валерія. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Валерка, хороший мій! Я хочу привітати тебе з днем твого народження і побажати всього найкращого. Хай твоя доля буде прихильною до тебе. Нехай в твоїх очах ніколи не відіб’ється прикрість від нездійснених надій. Нехай твоя реальність буде навіть краще, ніж твої мрії. Будь щасливий!

Сьогодні у мого Валерія день іменин. Нехай цей день подарує йому безліч самих різноманітних приємних сюрпризів. Нехай його життя складається лише з несподіваних, але радісних подій. Нехай в його вікно світить яскраве сонце, а улюблена жінка завжди буде поруч.

Мій добрий друг Валерій! Я звертаюся до тебе на «ви», але ніжно називаю по імені. Ти дуже хороша людина і заслуговуєш на повагу і шанування. Люби і вір, любий, що в твоєму житті все буде тільки так, як ти цього хочеш. Я сподіваюся, ти сприймеш з серйозністю всі мої настанови. Адже я бажаю тобі тільки добра.

Валерка! У твій день народження я хочу, щоб ти був радісним і задоволеним. Нехай твоя печаль і розвіється за вітром, як дим від теплого вечірнього багаття. Хочу, щоб твоє життя було наповнене глибоким змістом. Щоб навіть у глибокій старості ти не втомлювався повторювати, що роки прожито не дарма. Всього тобі найкращого!

Валера! У твій день народження сонце світить по-особливому тепло. Місяць сяє яскравим світлом. А зірки на небі падають – тільки встигай загадувати бажання. Я знаю, — це все відбувається завдяки тому, що небо знає – в цей день народився ти, мій хороший. Вітаю тебе від усієї душі.

Валерочка! Ти завжди заряжаешь всіх навколо своєю безмежною бадьорістю і гарним настроєм! Ти прям запальничка! Спасибі, що всіх зігріваєш своїм безмежним теплом і оптимізмом! У твій день народження я бажаю тобі завжди по життю йти оптимістично! І все у тебе вийде!

Валера! З тих пір, як я познайомилася з тобою, ти зайняв важливе місце в моєму серці назавжди! Я тебе дуже люблю! Будь завжди здоровим і оптимістичним! Нехай тебе завжди супроводжують тільки удача й успіх, а я тихенько буду йти поруч з тобою все життя, і підтримувати тебе у важку хвилину! З днем народження

Валерій, з іменинами! Бажаю завжди зберігати бадьорість духу і твердість характеру чоловіка-воїна, при цьому зберігаючи життєрадісний настрій, любов до людей і благородний характер. Успіхів тобі і благополуччя!

Дорогий Валерій! Нехай з-за твоєї неможливою активності і безмірного альтруїзму тобі ніколи не доведеться споживати валер’янку! Щастя тобі, іменинник!

Валерій — «бадьорий», «міцний». Звідси — твердість характеру, божевільна хоробрість і блискавична реакція чоловіка-воїна. Валерій досягає результату у вирішенні проблем, тільки коли вони подібні ворожих фортець, які йому належить узяти рішучим штурмом. Вип’ємо за Валерія, який, будучи за характером воїном, володіє величезним життєлюбством, любов’ю і повагою до людей!