Close

Вітання Олегу у прозі

Вітання Олегу в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Олег, вітаю тебе з святом твого народження, і бажаю, щоб в тебе все було так, як ти запланував. Машина щоб гарна була, і ніколи не ламалася, дружина щоб не сварила, і радували діти. Будь здоровий як бик, справжній мужик, і рідних не давай в образу! Ти хороша людина, будь таким, Олег, довіку!
Вишуканий, витончений Олег! З днем народження Вас! Друзями і гостями сповнений сьогодні Ваш гостинний будинок. Ви — в центрі уваги, як, втім, і завжди. Ви — герой, незалежний, оригінальний, тягне до себе людей і дарує їм надію. Ви шукаєте свої, унікальні — сміливі й ризиковані шляхи. Нехай у всіх Ваших пошуках Вас супроводжує удача!
Наш чарівний Олег! Вітаємо з днем народження. Ви полонили нас своїм оригінальним розумом, щедрістю в дружбі, розумінням всіх і вся. Ваші чаклунські чари вселяють нам благоговіння і шанування, пошана і любов. І ми чекаємо від Вас нових звершень і подвигів в любові, дружбі і творчості, що для Вас нероздільно!
Олег! Багатьом відомі твої благородні якості, але не всі знають, що ти придбав їх разом зі своїм гідним іменем! У прохолодний жовтневий день прийми наші гарячі вітання! З днем Народження!
У кожної людини є бажання. У кого-то вони так і залишаються ними, у кого-то стають метою і, врешті-решт, виконуються. Ось я хочу побажати тобі, Олег, день народження, щоб, як можна більше у тебе було таких цілей! Щастя тобі, і міцного здоров’я!
Олег! Я сьогодні хочу подарувати тобі невеликий мішечок з подарунками. У нього я вклала трошки любові і радості, терпіння і довіри, щастя і посмішок, сліз і смутку. Ну все що в початку – зрозуміло. Сльози я поклала, щоб вони лилися градом і частіше, але тільки від величезного щастя! А смуток, щоб не забував тих, кого з нами немає. З днем народження!
Вітаю тебе, Олег, з Днем твого Народження. Роки тому світу був зроблений подарунок у вигляді тебе, і це було найдивніше, що просто могло статися. З святом тебе, нехай все твоє життя буде наповнене успіхами і приємними сюрпризами, а хвороби і неприємності стануть просто поганим сном.
Чим більше я тебе знаю, Олег, тим більше захоплююся твоїм характером! І навіть в такій свято – твій День народження, мені хочеться ще раз підкреслити ті якості твого характеру, які змушують людей, які знаходяться поруч з тобою ставати добрішими і цілеспрямованою. Це твої: порядність, відповідальність, наполегливість, чуйність! Ти — надійний друг, зразковий сім’янин і незамінний колега! Від всього серця вітаю тебе з твоїм святом! Нехай збудуться всі твої плани і мрії!