Close

Поздоровлення в прозі для Олега

Поздоровлення в прозі для Олега. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

У найдорожчого і близького друга день народження, я хочу побажати йому, тобто, тобі, Олег, величезного чоловічого щастя, удачі, радісних моментів і неземної любові! Нехай на роботі у тебе завжди все буде виходити, і тобі дадуть підвищення, а всі негаразди нехай залишаються в минулому життєвому році.
Олег, вітаю тебе з святом твого народження, і бажаю, щоб в тебе все було так, як ти запланував. Машина щоб гарна була, і ніколи не ламалася, дружина щоб не сварила, і радували діти. Будь здоровий як бик, справжній мужик, і рідних не давай в образу! Ти хороша людина, будь таким, Олег, довіку!
Олеже, вітаю тебе з днем народження, бажаю, щоб твоя кар’єра йшла тільки вгору, і ти прагнув до нових відкриттів. Любові бажаю, бо без неї немає щастя, щоб здоровим був, радував нас своїм дзвінким сміхом. Успішних починань і мінімум турбот, а якщо турботи і будуть, то тільки приємні.
Сьогодні твій день народження, а тому я бажаю тобі, Олег, бути завжди в центрі уваги, наповнювати своє життя сенсом, і слідувати за мрією. Не бійся йти вперед, роби нові відкриття, насолоджуйся кожною миттю свого життя, і не забувай про друзів. З святом тебе, всього самого найкращого.
З днем народження, мужик! Олег, ти став справжнім чоловіком, і тепер тобі можна всю ніч гуляти і веселитися! Тому я бажаю тобі нестримного веселощів, море радості та позитиву, щоб у твоєму житті були тільки свята, і приємні дні, повні різноманітних подій. Нехай у твоєму житті з’явиться любов, яка буде з тобою завжди!
Олег! Я сьогодні хочу подарувати тобі невеликий мішечок з подарунками. У нього я вклала трошки любові і радості, терпіння і довіри, щастя і посмішок, сліз і смутку. Ну все що в початку – зрозуміло. Сльози я поклала, щоб вони лилися градом і частіше, але тільки від величезного щастя! А смуток, щоб не забував тих, кого з нами немає. З днем народження!
У кожної людини є бажання. У кого-то вони так і залишаються ними, у кого-то стають метою і, врешті-решт, виконуються. Ось я хочу побажати тобі, Олег, день народження, щоб, як можна більше у тебе було таких цілей! Щастя тобі, і міцного здоров’я!
Олег! Багатьом відомі твої благородні якості, але не всі знають, що ти придбав їх разом зі своїм гідним іменем! У прохолодний жовтневий день прийми наші гарячі вітання! З днем Ангела!
Наш чарівний Олег! Вітаємо з днем народження. Ви полонили нас своїм оригінальним розумом, щедрістю в дружбі, розумінням всіх і вся. Ваші чаклунські чари вселяють нам благоговіння і шанування, пошана і любов. І ми чекаємо від Вас нових звершень і подвигів в любові, дружбі і творчості, що для Вас нероздільно!