Close

Вітання Ігорю у прозі

Вітання Ігорю в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Що ми відзначаємо у ваш День народження, Ігор? Пам’ятну дату вашої появи на світ, яскраву низку прожитих років і днів, просто хоровод пам’ятних подій… Словом, в цей день все, що відноситься до вас – набуває особливу цінність! Мені хочеться сьогодні привітати вас з усіма успіхами і побажати нових досягнень! І, звичайно ж, я не забуду про те, що прийнято бажати на День народження, і побажаю вам навік здоров’я, любові і величезного щастя!
Світлого свята Дня народження ми зачекалися не менше твого, і простими, буденними словами не висловити все, що хотілося б сказати в цей чарівний день! Ми вітаємо тебе Ігор і бажаємо життя яскравою, як феєрверк, світлою, як сонечко вранці, свіжої, як бриз на Карибському морі і дивовижною, яка виконує всі заповітні і прості бажання!
Приємно поздоровляти з Днем народження людини, життя якого добре відома, про який можна з упевненістю сказати, що він — чудовий хлопець! Сьогодні я побажаю тобі Ігор, задуваючи свічки на торті, загадати найбільшу мрію і повірити в те, що до наступного Дня народження все здійсниться! І, зрозуміло, ніколи не сумуй і не втомлюйся усміхатися кожному новому дню!
Сьогодні я вітаю з Днем народження людини, не тільки знає ціну щастя, але і зумів його створити і зберегти для своїх близьких; ця людина – справжній добрий лицар з палким серцем і рідкісним за красою характером! Я бажаю Ігорю в День народження жити довго і дуже щасливо, а інше – прикладеться!
Знайомий Ігорьок сьогодні іменинник? Значить це стовідсотковий привід зайти до нас на сайт і вибрати саме чудове привітання з Днем Народження Ігорю в прозі. Ми для Вас зібрали тільки по-справжньому теплі і добрі слова, які зможуть передати всю щирість Ваших побажань. А озброївшись своїм мобільним телефоном, Ви зможете відправити винуватцеві торжества шалене аудіо-привітання або ж улюблену пісню.
Як хочеться тебе сьогодні привітати з цим чудовим святом, днем твоїх іменин, Ігор! Нехай удача супроводжує вас на нелегкому життєвому шляху, а в твій дім приходять тільки любов, дружба і щастя. Нехай небесний охоронець вкриє крилом від всіх негараздів і смутку, а його молитва буде почута на небесах. З Днем Ангела!
Твоє життя варте того, щоб стати прикладом. Чудова сім’я, хороша робота, вірні друзі – все це мрія будь-якої людини, яку ти зробив реальністю. І в цьому тобі, без сумнівів, допоміг твій ангел-охоронець. Він оберігав і радив, допомагав і підтримував, вказував шлях навіть в самих безвихідних ситуаціях. Так нехай він буде поруч все твоє довге і прекрасне життя. З іменинами, дорогий Ігоре!