Close

Привітання з днем народження Ігорю у прозі

Привітання з днем народження Ігорю в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Сьогодні твій день народження, Ігор! Ми завжди чекаємо цієї події: щоб розділити з тобою успіхи, яких ти досяг за рік; порадіти твоїм досягненням і придбань; просто, посидіти в цей день за іменинним столом, щоб ти, Ігорьок, ніколи не забував, що ми є в твоєму житті. Повір, нам зовсім не важко, приходити до тебе кожен рік на день народження. Більше того, ми робимо це з радістю. Тому, що по іншому до тебе ставитися не можемо! І сьогодні, і кожен рік ми зберемося на твій День народження знову, щоб сказати тобі, Ігор, одну просту, але дуже значущу фразу: «Будь щасливий!».
Ігор, в День Народження найбільше хочеться побажати тобі змін! Нехай все, що є хорошого в житті, залишиться, але трохи зміниться. Улюблений велосипед нехай перетвориться в шикарну машину, а затишна однокімнатна квартира – у величезний пентхаус. І звичайно ж, щоб ти не занудьгував в своїх нових апартаментах, ми бажаємо тобі в дружини красиву і розумну з жінок – ту, що зможе заповнити порожнечу, що панує в твоєму серці й домі!
Життя твоя, Ігор, цілком вдалася – ти маєш все, що хочеш, і позбавлений усього неприйнятного для себе. Але підозрюємо, що спокійно плисти за течією життєвих хвиль тобі набридло, а тому в твій День Народження ми бажаємо тобі трохи дрібних капостей і непорозумінь, щоб вони немов спеції додали твого буття насиченості та аромату! З Днем Народження!
Ігор, з Днем Народження! Ти завжди був воїном, і життя спокійна тебе ніколи не приваблювала. Тому з чистим серцем ми бажаємо тобі перешкод – звичайно ж, переборних, проблем – обов’язково вирішуються, суперників і конкурентів – достойних і цікавих! І хай наше побажання декого здивує, знаємо, що ти все зрозумієш і з задоволенням ступнеш назустріч того, що ми побажали!
Ігорьок! У кожної людини, є свято, яке він не з ким не ділить, і він єдиний – це день народження. Адже на всі інші свята потрібно всім дарувати подарунки, а в цей день їх дарують все тобі! Це свято – день народження! І сьогодні, я хочу привітати з ним тебе, і побажати побільше радості!
Кажуть, що посмішка і веселий сміх продовжує життя на кілька років! І сьогодні, в твій день народження я бажаю, щоб твоя усмішка, ніколи не покидала твого обличчя, і кожен день, кожну хвилину лився щирий, завзятий сміх! Ігор! З днем народження!
Ігор, вітаю тебе в цей святковий день і вітаю від душі! Ігорьок, хочу побажати тобі успіху в справах і везіння в коханні, надійних друзів і віддану подругу. Нехай у твоєму житті буде місце тільки хорошим подій і новин. Бажаю тобі великого щастя!