Close

Вітання Андрію у прозі

Вітання Андрію в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Андрій, у перекладі з давньогрецької – мужній! І скільки я тебе знаю, ти завжди був таким! Але це не єдине твоє гідність, всі їх і не злічити! Сьогодні я хочу привітати тебе з днем народження і побажати, щоб ти завжди був таким… неповторним і особливим!
У нас сьогодні святковий день – на світло (число) років тому з’явився чудовий чоловік на ім’я Андрій! Бажаємо тобі жити красиво і гідно, добиватися поставлених цілей і прагнути до кращого, бути відкритим і веселим людиною, а також залишатися відданим і вірним другом!
Ніколи не знаєш, кого зустрінеш на життєвому шляху. Чи принесе ця людина смуток чи обдарує радістю і душевним теплом. Тому я безмежно щасливий, що саме тебе мені пощастило дізнатися. Адже такого чудового друга дуже важко відшукати в нашому світі! І я від усієї душі вітаю тебе з днем народження! Будь щасливий, Андрюха!
Андрійко! Вітаю з самим радісним днем у році, з днем твого народження! Побажати любові? Вона вже є, а може щастя? Його ти давно завоював. А може кар’єрного росту? Але ти і так начальник. Побажаю я тобі в душі залишатися вічно молодим, не втрачати себе і не розмінюватися на дрібниці!
Андрюха, ти — справжній друг! І це обговоренню не підлягає! Вітаємо тебе з днем народження і хочемо сказати лише одне: нехай всі мрії стануть реальністю, тоді в твоєму домі буде радість, на роботі успіх, життя удача, а в очах щастя!
Андрій, в твій день ангела, ми зібралися для того, щоб привітати тебе і побажати тобі багато-багато хороших моментів у твоєму житті і всього самого найкращого. головне — здоров’я і мир в домі. А все інше прийде само собою. Так нехай же твій дім завжди буде сповнений миру і здоров’я, а все інше тобі допоможе отримати твій ангел-охоронець. Вітаємо!
Що прийнято бажати в день ангела? Та практично те ж саме. що і будь-який інший свято. Ось і тобі, Андрію, ми хочемо побажати в день твоїх іменин всього самого доброго, теплого і світлого. Та нехай твій ангел-охоронець завжди по життю буде поруч з тобою і оберігає тебе від поганих речей. З днем ангела!
Складно придумати і побажати щось оригінальне, коли всього самого доброго вже побажали. Тому, Андрію, ми хочемо побажати тобі того, що ти побажаєш собі сам. Нехай у твоєму житті не буде місця поганим моментів, а нехай твій ангел тебе оберігає і зберігає. І тоді всі твої мрії обов’язково збудуться. З днем ангела!
Андрій, сьогодні твій день ангела. І напевно, ти для себе вже щось побажав. А ми хочемо побажати тобі, щоб все, що ти побажав і задумав, обов’язково здійснилося. Ну а твій ангел-зберігач обов’язково тобі в цьому допоможе. Головне — вірити в це і тоді все буде добре. нехай твій дім завжди обходять стороною тривоги, лиха та інші негарні речі. А гарні хай завжди будуть поруч з тобою. Вітаємо!