Close

Привітання з днем народження Андрія у прозі

Привітання з днем народження Андрія в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Андрій, сьогодні, в День народження, ти став старше, а значить мудрішими. Бажаю кожен наступний рік, немов добре вино, набирати більше сил і бадьорості.
З днем народження, Андрій! Хочеш бути щасливим – помічай в природі красу, а в людях доброту. Хочеш бути успішним – став перед собою реальні цілі, і роби кроки для їх досягнення кожен день. Хочеш бути здоровим – гуляй на свіжому повітрі, плавай, їж фрукти. Люби, дружи, захоплюйся і подорожуй! Влаштовуй собі свята, не в загальноприйняті дні, а за велінням душі. Ми, твої близькі, підтримаємо тебе у всіх починаннях. З Днем народження!
3
Великий, потужний духом Андрій! З днем народження Вас, вельмишановний трудівник! Успіхів? Ви їх добилися своєю працею. Кохання? Ви і так в центрі уваги. Теплого дому? Але крім свого у Вас багато будинків, де Вам завжди раді. Щастя побажати? Ви його викували самі. Тоді нехай всі Ваші заздрісники перетворяться в люблячих Вас людей — і Ви станете найщасливішою людиною на світі! Бажаємо Вам жити в світлому і радісному світі!
Дорогий Андрію! Сьогодні найчудовіший день, День Твого народження! У цей день хочеться бажати найкраще. Нехай печаль і самотність назавжди забудуть дорогу в Твій дім, нехай Доля, не стуляючи очей, береже Тебе, Твоїх рідних і друзів від будь-яких невдач. Фінансової стабільності та особистого щастя!
Щиро і від усієї душі ми вітаємо тебе, Андрію, з Днем твого Народження!

Нехай у твоєму житті іскорки щастя не тьмяніють ніколи. Нехай горе, біда і нещастя безслідно зникнуть і забудуть дорогу до тебе. Бажаємо творчих успіхів, плідних звершень на роботі та побільше грошей для того, щоб ти здійснив усі свої мрії! Зі святом! з Днем Народження!
Навряд чи можна знайти ще такого ж любителі екстріму і подорожей, як ти, Андрій. Дай тобі волю, і ти ні дня не просидиш на місці, змінюючи міста, країни і континенти. Пішки, на машині, вплав, літаком або мотоциклом – тобі все одно як борознити простори землі, головне, не сидіти на одному місці. Цікаво, у якій з країн застане тебе наше привітання? У будь-якому випадку, ми щиро бажаємо тобі здоров’я та невичерпних фінансів, щоб ти зміг об’їздити весь світ!
Дорогий наш Андрій! Життя біжить дуже швидко. Щоб її наздоганяти, потрібен хороший автомобіль. Бажаємо тобі завжди заробляти стільки, щоб твій автомобіль не тільки успішно допомагав наздоганяти ускользающее мить, але і дозволяв частіше схоплювати його за хвіст і довше не випускати з рук.