Close

Привітання з днем народження Владу у прозі

Привітання з днем народження Владу в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Владислав — це той, хто володіє славою. Йому немає потреби пускатися в небезпечні авантюри, весь світ і так біля його ніг. Владислав — зразок працьовитості і порядності, норма поведінки для нього — коректне гідність. Вип’ємо за Владислава, чий вроджений аристократизм надає його слова особливу надійність!
Вітаю з Днем Народження, Владислав! Бажаю тобі «володіти і панувати» над усім у твоєму житті: у роботі, в любові, в захопленнях. У всьому, що важливо і потрібно для тебе. Будь успішним, будь щасливим, будь щасливим і завжди отримуй 100% від хороших речей.
Владислав, слава біля твоїх ніг, але вона не дозволяє тобі загордитися, поведінка твоє завжди гідно і порядно. Ідеш ти всього чесною і наполегливою працею. За тебе! Примножуй свої якості і виховай таких самих гідних дітей!
Сьогодні незвичайний день, сьогодні День Народження і не просто чийсь там, а твій, Владислав! Вітаю і бажаю завжди залишатися тим, за ким ідуть інші люди. Сили тобі і впевненості в собі, натхнення на повсякденні подвиги і готовності до звершень.
Дорогий Владислав, рідко зустрінеш такого доброго і чуйного людини! Ми говоримо спасибі тобі за твою допомогу і хочемо, щоб ти знав, що теж можеш покластися на своїх друзів! Вітаємо тебе і бажаємо великих успіхів у творчості! Ти цього вартий!
Не знати гіркоти розлуки з коханими, не обпалюватися на зраду одного, не отримувати від життя стусанів – усього цього я сердечно бажаю тобі в День народження, Влад! Хай доля твоя буде легка і світла, а на шляху зустрічаються тільки добрі, чуйні люди!
Влад! Твоє ім’я – несе в собі заряд сили, рішучості, значущості та владності. Так нехай же всі ці якості завжди супроводжують тебе. Будь господарем своєї долі! І ніколи не шкодуй про зроблений вибір. Щастя і любові щиро бажаю тобі в День народження!
Владислав, ми знаємо, як ти любиш рибалку, тому побажання у нас тематичне. Бажаємо знайти водойму з тієї русалкою, яку ти зможеш полюбити. Бажаємо придбати вудку, приносить удачу в усьому. Бажаємо, щоб на гачок траплялися великі і прибуткові угоди. Загалом, з Днем народження, друже!
Владислав, в день твоїх іменин тобі побажали масу всяких приємностей. А, ми, твої друзі, приєднаємося і побажаємо знайти хорошу дружину: гарну, вірну, розуміючу, господарську. Щоб на вулиці мужики заздрісно дивилися услід вам, щоб дружина не сварилася за шкарпетки і затримки на роботі і, звичайно, за зустрічі з нами.
Владислав, тобі сьогодні наші привітання! З Днем ангела, нехай зберігає і оберігає тебе на життєвому шляху. Нехай цей шлях буде легким, без труднощів та невдач. Хай тобі у всьому супроводжує успіх, стане вірним супутником щастя, раптової іскрою спалахне кохання. Вітаємо тебе, рідний наш чоловік!