Close

Привітання Владу у прозі

Привітання Владу в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Владислав, ми знаємо, як ти любиш рибалку, тому побажання у нас тематичне. Бажаємо знайти водойму з тієї русалкою, яку ти зможеш полюбити. Бажаємо придбати вудку, приносить удачу в усьому. Бажаємо, щоб на гачок траплялися великі і прибуткові угоди. Загалом, з Днем народження, друже!
Владислав, в день твоїх іменин тобі побажали масу всяких приємностей. А, ми, твої друзі, приєднаємося і побажаємо знайти хорошу дружину: гарну, вірну, розуміючу, господарську. Щоб на вулиці мужики заздрісно дивилися услід вам, щоб дружина не сварилася за шкарпетки і затримки на роботі і, звичайно, за зустрічі з нами.
Владислав, тобі сьогодні наші привітання! З Днем ангела, нехай зберігає і оберігає тебе на життєвому шляху. Нехай цей шлях буде легким, без труднощів та невдач. Хай тобі у всьому супроводжує успіх, стане вірним супутником щастя, раптової іскрою спалахне кохання. Вітаємо тебе, рідний наш чоловік!
Ось і прийшов твій День народження, Владислав! Як завжди, черговий рік пролетів несподівано швидко. Хоча ти багато чого встиг протягом 365 днів: був веселий, здоровий і чуйний, допомагав друзям і словом, і ділом. А скільки проектів закінчив на роботі! Тепер ми бажаємо тобі гарного відпочинку і справжнього чоловічого щастя!
З Днем народження, мій коханий чоловік Владислав! Сьогодні бажаю тобі бути щасливим зі мною, нехай любов твоя буде сильною і вірною все життя, хай тобі у всьому супроводжує успіх і удача! А ще бажаю, щоб ти досяг всього, до чого прагнеш, простуючи по кар’єрних сходах! Але при цьому не забувай возити дружину на відпочинок
Не знати гіркоти розлуки з коханими, не обпалюватися на зраду одного, не отримувати від життя стусанів – усього цього я сердечно бажаю тобі в День народження, Влад! Хай доля твоя буде легка і світла, а на шляху зустрічаються тільки добрі, чуйні люди!
Влад! Твоє ім’я – несе в собі заряд сили, рішучості, значущості та владності. Так нехай же всі ці якості завжди супроводжують тебе. Будь господарем своєї долі! І ніколи не шкодуй про зроблений вибір. Щастя і любові щиро бажаю тобі в День народження!
Владислав! Найкрасивіший, самий теплий свято на землі – це день народження. І неважливо, скільки нам років ми відзначаємо цей день з великим задоволенням. Сьогодні день народження відзначає мій друг. Я хочу побажати тобі, друже, великого щастя, довгих років життя. Нехай удача буде частим гостем у тебе, нехай всі твої, бажання перетворяться в реальність. Красивою і взаємної любові тобі, міцного здоров’я, гарного настрою. Нехай щаслива зірка освітлює твій шлях.
День народження – найрадісніший день у році. Ми чекаємо його з нетерпінням в будь-якому віці. Владислав! вітаю тебе з днем народження. Від усієї душі бажаю самого хорошого в твоїй долі. Бажаю міцного здоров’я і радості. Нехай неодмінно збуваються всі мрії. Нехай твоє життя буде чиста, як джерельна вода, нехай любов буде найкращою і найточнішою. Гарного настрою тобі, всіх благ, миру, перемог і радості. Нехай Господь оберігає тебе завжди. Будь сильним, мужнім і зумій вирішити всі проблеми легко і просто.
Владислав! З чим можна порівняти роки нашого життя? Безсумнівно – вони схожі на перлини. Спочатку це лише піщинки. Але з роками, в потрібних умовах з них виходять дорогоцінні камені. Ми бажаємо, щоб кожна перлина приносила радість, а не розбрат. Дорогоцінні камені прекрасні, їх варто берегти від чужих рук і сторонніх поглядів. А близькі люди завжди порадіють разом з ловцями перлів.