Close

Привітання з днем народження Віктору у прозі

Привітання з днем народження Віктору в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Віктор – означає переможець, тому в такий чудовий день Вашого Народження хочу побажати якомога більше перемог, і не дивлячись, ні на що з будь-якої ситуації виходити гідним переможцем. Нехай любов, радість, веселощі та сміх ніколи не зникають з Вашого будинку.
Сьогодні все наше увагу ми віддамо лише одній людині — Віктору, в честь Дня його Народження. Цей з великої літери людина заслуговує тисячу компліментів, але хотілося б сказати про головне. Доброї душі, але твердого розуму, він завжди прийде на допомогу, допоможе в скрутну хвилину. Віктор — наша опора і підтримка, наше «чоловіче плече, на яке завжди можна спертися! Спасибі йому за це! Ми вітаємо його з Днем Народження! Бажаємо тільки світлих, радісних і щасливих днів у році, здоров’я, успіхів в кар’єрі і добрих люблячих очей будинку!
День Народження – це чудова можливість не тільки порадувати іменинника самими теплейшими побажаннями, але і разом з ним повеселитися від душі. Сьогодні такий день настав для нашого Віктора. У це свято на розум приходять тільки найпростіші і самі добрі слова. Бажаємо тобі, в якій би складній ситуації ти не виявився залишатися людиною, вміти проявляти доброзичливість, милосердя і гуманізм. Нехай ніколи тебе не підводить здоров’я і завжди буде бажання досягати своїх цілей.
Сьогодні тисячі людей народжуються по всій землі. Сьогодні мільйони святкують свій день народження. Але тільки один з тисячею і мільйонів так дорогий нам. Тільки одному сьогодні ми даруємо свою увагу, привітання і подарунки – це нашому дорогому і шановному Віктору. Вітаємо тебе з Днем народження! І бажаємо тобі найкращих моментів в житті, щастя та успіхів на роботі, особистому житті і у творчості. Нехай у тебе завжди і скрізь все виходить, здійснюються перемоги, купуються друзі, а горе, негода і біда хай обходять стороною. Зі святом, дорогий наш Віктор, з Днем народження!
Віктор! Дорогий іменинник, починай звикати до перемог — будь гідним володарем імені, яке просто зобов’язує бути переможцем! З днем Ангела, дорогий Вікторе!
Віктор — давньоримський «переможець». Віктор хоробрий, наполегливий і цілеспрямований. Віктор неухильно йде до поставленої мети і завжди перемагає, за що б не взявся. Перемога для Віктора — атрибут просто необхідний. Віктор людина грунтовний і господарський. Вип’ємо за Віктора, у будинку якого всюди відчувається присутність справжнього чоловіка в самому повному розумінні цього слова!
Всі ми раді, що сьогодні твій День Народження, Вікторе! Залишайся завжди турботливим чоловіком, хорошим батьком і таким вірним другом, як зараз! Бажаємо тобі щастя, любові і здоров’я, щоб ще не один десяток років говорити тобі такі ж слова!
З Днем Народження, Вікторе! Життя — це змагання, тому будь переможцем завжди і у всьому. Будь самим успішним чоловіком у всіх сферах, від роботи і до любові. Бажаю тобі, щоб всі ці успіхи давалися тобі легко і не вимагали віддати щось за них взамін.
Віктор – значить переможець! Я бажаю, щоб значення твого імені завжди супроводжувало тобі, і приносило успіх! Нехай кожен день наповнюється маленькими перемогами та успіхами! І в день народження особливо! Міцного здоров’я тобі і стрімкого зростання в кар’єрі!
Віктор! Прекрасне ім’я! Але воно не так чудово, як його володар! Ти для мене став кам’яною стіною, для захисту, і м’якою жилеткою, для смутку! Навчив розділяти з тобою все! Спасибі тобі за те, що я можу розмовляти з тобою так відверто! З святом народження тебе!