Close

Поздоровлення в прозі для Віктора

Поздоровлення в прозі для Віктора. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дражайший мій чоловік, Віктор! Всім серцем я вітаю тебе в цей прекрасний день, у цей незабутній для нас мить з твоїм днем ангела. Нехай у це світле свято твій ангел хоронитель принесе тобі багато радості і світла. Нехай він буде прихильний до тебе і в святкові будні дні. Прийми мої вітання, чоловік мій, і будь, як завжди, веселий і щасливий.
Віктор! Я просто мрію зустрітися з вами і привітати вас від душі з вашими іменинами. Я хочу провести цей вечір, цей чудовий день тільки з вами. І мені здається, що я маю на це право. Адже ви так дорогі мені. Я хочу, щоб ви були щасливі, і щоб у вашому житті завжди панувала любов. З днем ангела вас!
Коханий мій! Світло і радість моя! Ангел душі моєї! Джерело життя та радості! Віктор!!! Дозволь мені припасти до твоїх ніг і благати тебе, про щастя. Вітати з днем твого народження, ридати і сміятися від свідомості того, що ти поруч зі мною. Я дякую небеса щодня за радість буття. І бажаю тобі, мій дорогий, усвідомити це найбільше щастя!
Ось таке вітання від мене тобі, братику мій Вітенька! Це не просто привітання до дня народження. У кожній його сходинці визнання сестри у вічній дружбі. Це преклоніння перед добрим і хоробрим юнаком. Це віра в мого сміливого і рішучого брата, який завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину не зрадить і не підведе. Це побажання усіляких гараздів та радості буття. Це поздравунчик від мене!
Дорогий друг Віктор. Я вітаю тебе в такий важливий для всієї родини день, день твого народження. І бажаю тільки одного – нескінченного блаженства буття на цій старій планеті. Живи і радій кожному дню і ти усвідомлюєш блаженство, дароване тобі самою природою. Живи, мій друг, живи!
Віктор – значить переможець! Я бажаю, щоб значення твого імені завжди супроводжувало тобі, і приносило успіх! Нехай кожен день наповнюється маленькими перемогами та успіхами! І в день народження особливо! Міцного здоров’я тобі і стрімкого зростання в кар’єрі!
Віктор! Прекрасне ім’я! Але воно не так чудово, як його володар! Ти для мене став кам’яною стіною, для захисту, і м’якою жилеткою, для смутку! Навчив розділяти з тобою все! Спасибі тобі за те, що я можу розмовляти з тобою так відверто! З святом народження тебе!
Навіть крихітний привід може стати передумовою до величезної радості. Нехай у долі твоїй їх буде якомога більше! Сірість – доля сірих. Ти ж будь сміливим, хоробрим, працьовитим! Не чіпляйся за повсякденність – зростати духовно, шукай в буденному яскраве і позитивне. Але і не дивись навколо тільки крізь рожеві окуляри – світ різнобарвним. Умій відразу відрізняти поганого людини від хорошого, намічати точні цілі і прямувати вперед саме в самий підходящий момент! Не трусь, не засмучуйся, не розчаровуйся! Нехай у твоєму житті все буде на «відмінно»! Нехай ростуть добрими діти! Нехай робота приносить тобі не тільки радість, але й цілу купу грошей! З днем народження, Вікторе!