Close

Привітання з днем народження в прозі Михайла

Привітання з днем народження в прозі Михайла. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Не прийнято в цей єдиний свято — День Народження, вважати минулі роки. Вважається, що їх можна співвіднести з валізами, які людина несе з собою рік за роком.. Проте, навіть самі великі валізи одного разу можуть бути заповнені. Тому сьогодні тобі, Михайло, ми бажаємо, щоб валізи, які несеш з собою ти, не були важкі, і щоб їх наповнювали тільки любов, щастя, успіх, благополуччя і успіх.
Тобі, як колишньому підводникові, краще, ніж будь-кому з присутніх тут, зрозуміла приказка «куди ви, на хрін, подінетеся з підводного човна». Ти вірою і правдою оттарабаніл визначений термін. На таких як ти тримається армія. Не на штабних щурах, які шукають шматок пожирней. Ні! Ти — надійна опора. Висмикнеш — і все посиплеться. А хрін їм усім! Не посиплеться, поки є такі орли як ти! Так, Міша, ти — орел! У твій День народження хочу побажати тобі літати високо і ніколи не втрачати висоту! Нехай тобі супроводжує удача і завжди буде сім футів під кілем.
Кожен день ми зустрічаємося і знайомимося з людьми, потім забуваємо їх. Але є люди, які залишаються в нашому житті до кінця, і їх ми називаємо друзями. І саме таким значущим людиною для мене є ти Михайло. В День твого Народження хочу побажати океан позитивних емоцій, в який ти зможеш зануритися з головою, і отримувати від цього величезне задоволення. Ну, а що чи хто буде дарувати ці емоції вирішувати тобі.
Сьогоднішнім днем хотілося б нагадати Вам, Михайло, про те, що цей день приніс блискучого світу людини, що відрізняється сильним духом, мудрістю, справедливістю, справжнім чоловічим характером. Ми дякуємо вам за чуйність, доброту і щирість по відношенню до нас, оточуючим Вас людям. Хотілося б побажати Михайлу, щоб щоранку, він зустрічав з посмішкою в душі, впевненістю в завтрашньому дні і твердим кроком вперед — до осягнення нових вершин і життєвих цілей! Поважаємо, любимо, цінуємо! З Днем Народження!
Михасю, вітаю тебе з днем народження! Хочу, щоб твій внутрішній світ завжди освітлював шлях твоїм друзям і близьким людям!
Любий Миша! Ти навчив мене вірити в любов! Показав, що вона дійсно існує! Подарував крила, на яких я літаю! Твої гарячі поцілунки залишають надовго жаркий слід на моїх губах! Я дуже тебе люблю! З днем народження, Михасю! Радості тобі, кожну мить!
Михайло! Я бажаю тобі, щоб час було над тобою не підвладне! Щоб ти завжди залишався молодим, здоровим, повним сил і терпіння чоловіком! Нехай твоє життя буде щасливим і успішним! З днем народження, дорогий ти наш! Щастя тобі, і удач!