Close

Привітання Мішу у прозі

Привітання Міші в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Міша! Коли я дивлюся на тебе, завжди бачу перед собою чесного, вірного і мудрого друга і товариша! Впевнений, що твій ангел-зберігач такий же! Бажаю вам з ним жити завжди в тандемі і ніколи не повертатися один до одного спинами! Того ж можу побажати і для себе і всіх твоїх друзів! Такі друзі як ти – просто знахідка!
Михайло! Вітаю тебе з іменинами! Хочу впевнено заявити, що ти по праву гідний мати чудового ангела-хранителя адже ти чудовий друг, чудовий чоловік, ласкавий і турботливий батько син! Всі навколишні можуть тільки рівнятися на тебе і прагнути бути такими ж, як і ти! Нехай твій ангел-охоронець і надалі оберігає тебе!
Мішаня, ми, твої друзі, вітаємо тебе від щирого серця з днем народження! Ти завжди поруч з нами, навіть якщо ти далеко, так само, як твій ангел!
Михайло, вітаю тебе з днем народження! Іменини – це такий же важливий день, як і день народження! Хочу побажати тобі завжди відзначати це свято не гірше ніж своє народження, так як без янгола-охоронця були б неможливі дні народження! Нехай мине багато років, і ми щороку будемо збиратися за одним столом на честь твоїх іменин!
Привіт, Мишко! Дорогий мій, з днем народження тебе! Приймай від мене побажання у своє свято: нехай щастя тебе знайде, удача стане вірною подругою. І в цій компанії бажаю тобі йти по життю довго і весело! Міш, нехай все у тебе ладиться і складається чудово.
Михайло! Я бажаю тобі, щоб час було над тобою не підвладне! Щоб ти завжди залишався молодим, здоровим, повним сил і терпіння чоловіком! Нехай твоє життя буде щасливим і успішним! З днем народження, дорогий ти наш! Щастя тобі, і удач!
Любий Миша! Ти навчив мене вірити в любов! Показав, що вона дійсно існує! Подарував крила, на яких я літаю! Твої гарячі поцілунки залишають надовго жаркий слід на моїх губах! Я дуже тебе люблю! З днем народження, Михасю! Радості тобі, кожну мить!
Сьогоднішнім днем хотілося б нагадати Вам, Михайло, про те, що цей день приніс блискучого світу людини, що відрізняється сильним духом, мудрістю, справедливістю, справжнім чоловічим характером. Ми дякуємо вам за чуйність, доброту і щирість по відношенню до нас, оточуючим Вас людям. Хотілося б побажати Михайлу, щоб щоранку, він зустрічав з посмішкою в душі, впевненістю в завтрашньому дні і твердим кроком вперед — до осягнення нових вершин і життєвих цілей! Поважаємо, любимо, цінуємо! З Днем Народження!
Кожен день ми зустрічаємося і знайомимося з людьми, потім забуваємо їх. Але є люди, які залишаються в нашому житті до кінця, і їх ми називаємо друзями. І саме таким значущим людиною для мене є ти Михайло. В День твого Народження хочу побажати океан позитивних емоцій, в який ти зможеш зануритися з головою, і отримувати від цього величезне задоволення. Ну, а що чи хто буде дарувати ці емоції вирішувати тобі.