Close

Привітання з днем народження у прозі Володимира

Привітання з днем народження Володимира в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Мужній і терплячий Володимир і готовий приймати сьогодні – в День Народження, близьких і рідних за святковим столом. Незмінно залишайся помічником в сім’ї, ерудитом на роботі, веселуном і душею компанії серед своїх друзів. Нехай корабель, на якому ти рухаєшся в цьому непростому океані під назвою Життя, завжди буде надійним, а його вітрила — наповнені вітрами успіху.
Шановний Володимир! Ми зібралися тут по славному приводу — щоб привітати Вас з Днем народження. Нам приємно потрапити в список запрошених і бути у колі Ваших близьких і рідних. Хочемо зазначити, що з Вами однаково приємно і працювати і відпочивати. Це й не дивно, адже Ви відповідальний працівник, чуйний колега, прекрасний друг, ніжний чоловік і турботливий батько. Бажаємо Вам подальшого процвітання та визнання у всіх сферах життя.
Володя, не дарма при народженні батьки дали тобі ім’я людини володіє світом. Ти – природжений лідер і борець! Тому ми бажаємо тобі завжди бути в русі – йти вперед, випереджаючи всіх і вся! І якщо є в тебе в житті мету, то знай, ти не тільки досягнеш бажаного сам, але і обов’язково допоможеш іншим людям! Ми віримо в твою силу й удачу! З Днем Народження!
Дорогий іменинник! Радимо напружити сьогодні свою пам’ять, щоб запам’ятати всі-всі приємні слова, якими б банальними і незначними вони тобі не здавалися! Складай їх один до одного, суммируй і ні одне, гляди, не загуби! Адже потім, коли свято буде закінчено, і суворі будні вступлять знову в свої права, ти зможеш діставати їх по одному і насолоджуватися просякнуті любов’ю побажаннями! А від нас, Володимире, отримуй саме тепле і дружнє послання – ми щасливі бути твоїми друзями, і немає в світі обставин, здатних перешкодити нашій дружбі!
Володимир — природжений лідер, людина театральний, азартний і авантюристичный. Володимир дійсно володіє світом. Правда, це створений ним самим віртуальний світ, де все і вся підпорядковано йому. Вип’ємо за Володимира і побажаємо, щоб його власний світ ніколи не розпадався!
Володимир — «володіє світом», тобто лідер. Бажаю тобі залишатися лідером у всьому. Бажаю бути завжди в русі, йти до поставленої цілі і домагатися здійснення мрії. Бажаю досягти висот кар’єрних сходів, великий зарплати і розуміє начальства, здоров’я, вірної дружини і надійних друзів. З іменинами тебе!
Володимир — ти шикарний хлопець, такий приємний і смішний, і міркуєш розсудливо і світло, і святкувати, налаштований по-простому. Ти відірвися сьогодні від турбот, прекрасне свято проведи з друзями, запали вогні і свято «розірви», влаштуй ти справжній феєрверк емоцій!