Close

Поздоровлення в прозі для Володимира

Поздоровлення в прозі для Володимира. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

З Днем народження, Володимир! Вітаємо тебе і бажаємо всього найкращого. Ми любимо тебе, незважаючи на те, що ти – природжений авантюрист і завжди нас втягуєш в якісь історії. Але це весело і цікаво. Нехай у тебе в житті буде побільше яскравих, щасливих і радісних моментів!
Дорогий Володимире! Ми від усього серця хочемо привітати вас з днем народження! Бажаємо різкого і стрімкого злету в кар’єрі, і спокійним, розміреним особистому житті! Нехай ваше здоров’я, ніколи не стане перешкодою для досягнення поставлених цілей!
Володимир… Вова! Я сьогодні хочу привітати тебе з днем народження! Я бажаю тобі як можна частіше розслаблятися і відпочивати. Ось хоча б рибалка і полювання – це сама справжня чоловіча розвага! А ще є лазня, сауна, загалом, включи уяву! З днем народження, здоров’я тобі, щастя і любові!
В твій День Народження, Володимир, бажаю тобі стати справжнім володарем всього світу, ну або ж невеликий його частини, яка тобі сподобається найбільше. З святом і нехай всі твої мрії збудуться так, як ти сам того бажаєш і ніяк інакше.
Володимир — ти шикарний хлопець, такий приємний і смішний, і міркуєш розсудливо і світло, і святкувати, налаштований по-простому. Ти відірвися сьогодні від турбот, прекрасне свято проведи з друзями, запали вогні і свято «розірви», влаштуй ти справжній феєрверк емоцій!
Володимир — «володіє світом», тобто лідер. Бажаю тобі залишатися лідером у всьому. Бажаю бути завжди в русі, йти до поставленої цілі і домагатися здійснення мрії. Бажаю досягти висот кар’єрних сходів, великий зарплати і розуміє начальства, здоров’я, вірної дружини і надійних друзів. З іменинами тебе!
Володимир — природжений лідер, людина театральний, азартний і авантюристичный. Володимир дійсно володіє світом. Правда, це створений ним самим віртуальний світ, де все і вся підпорядковано йому. Вип’ємо за Володимира і побажаємо, щоб його власний світ ніколи не розпадався!
Володя, не дарма при народженні батьки дали тобі ім’я людини володіє світом. Ти – природжений лідер і борець! Тому ми бажаємо тобі завжди бути в русі – йти вперед, випереджаючи всіх і вся! І якщо є в тебе в житті мету, то знай, ти не тільки досягнеш бажаного сам, але і обов’язково допоможеш іншим людям! Ми віримо в твою силу й удачу! З Днем Народження!
Шановний Володимир! Ми зібралися тут по славному приводу — щоб привітати Вас з Днем народження. Нам приємно потрапити в список запрошених і бути у колі Ваших близьких і рідних. Хочемо зазначити, що з Вами однаково приємно і працювати і відпочивати. Це й не дивно, адже Ви відповідальний працівник, чуйний колега, прекрасний друг, ніжний чоловік і турботливий батько. Бажаємо Вам подальшого процвітання та визнання у всіх сферах життя.