Close

Привітання з днем народження Тимуру у прозі

Привітання з днем народження Тимуру в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Тимур! Бажаю багатого внутрішнього світу і насиченого життя. Нехай у цей день твого народження збудуться всі твої бажання і нездійснені мрії. Бажаю величезних успіхів у роботі. Заслужену повагу в колективі. Нехай твоя сім’я буде міцною і дружньою. Щоб твої діти ставилися до тебе з любов’ю і розумінням. Бажаю прожити довге і щасливе життя. Всіх тобі благ!
Сьогодні тобі, Тимур, напевно трохи сумно. Адже ще на рік ти подорослішав. Але це не найстрашніше, що з тобою могло статися. Живи на позитиві і радій життю, адже дорослішаючи, ми отримуємо багато нового. І наш світогляд зростає і розширюється. Добра сьогодні побажаю тобі, адже це свято буває раз у році. З днем народження, мій хороший!
Бажаю, щоб на твоєму життєвому шляху, тобі, Тимур, зустрічалися лише добрі люди. Щоб життя було наповнене яскравими фарбами і приємними враженнями. Творчих тобі успіхів у всіх починаннях. Не зупиняйся на досягнутому і йди тільки вперед. Ніколи не здавайся і завжди роби так, як підказує тобі твоє серце.
Ти ще раз подорослішав і набрався більше досвіду. Нехай цей день твого народження, подарує масу приємних сюрпризів. Хочу побажати тобі, Тимур, сьогодні бути в центрі уваги і розкрити свої здібності, до яких ти схильний.

Від всього серця вітаю тебе з цим чудовим святом! Ставай де треба — захисником, де необхідно — героєм! Бажаю високо злетіти і ніколи не падати і не спотикатися. Найкращі привітання та побажання, тільки для тебе!
Бажаю самому прекрасному чоловікові, всього самого найкращого, що можна тільки побажати. Бути завжди енергійним і бадьорим. Щоб доля благоволила тобі, і ти завжди досягав задуманого. Нових тобі ідей, втілених в реальність і рішення всіх проблем без напруження. З днем народження, Тимур! Сьогодні твій день.
Найпрекрасніше, що може з тобою статися, це твоя поява на світ. Нехай в твій дім залетить птах щастя і навіки оселиться. Нехай тебе окриляє любов твоєї вірної супутниці життя. Сталевого здоров’я і міцних нервів і звичайно ж супутньої удачі! Бажаю знайти талісман удачі, який буде приносити тобі тільки удачу.

З днем народження, Тимур!
Сьогодні піднімуть келихи в твою честь і вип’ють за твоє здоров’я, Тимур. Приєднуюсь до привітань і бажаю, нехай все чудове трапляється, а погане обходить тебе стороною. І хочу щоб ти млів від щастя, радів успіху і сходив з розуму від великої любові. Бажаю перемог і не нудного життя. Бережи найцінніше, що в тебе є, в цьому житті і ти ніколи не будеш самотнім. Всього самого, самого тобі найкращого!