Close

Привітання Тимуру у прозі

Привітання Тимуру в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

З днем ангела тебе Тимур, з днем твого ім’янаречення! Наші предки ставилися до імен дуже дбайливо. Новонародженому немовляті разом з ім’ям вручали долю. У тебе прекрасне світле ім’я, Тимур. Будь добрий, — не підведи своїх предків і неси своє ім’я по життю з гордістю і гідністю. Не умаляй турбот своїх і не приукрашай справ і все буде в тебе по імені і по долі. Удачі ангелу твоєму!
Тимура вітаю з имянаречением. Чудове ім’я, величезний потенціал і сила таїться в імені твоєму, мій друг. Вона сама доброчесність, миролюбність, сміливість і мудрість. З честю носи ім’я своє. Віруй, що магічна сила твого імені принесе тобі удачу та успіх. Будь гідним імені предків своїх і стань прикладом своїм нащадкам. Зі святом Тимур, з святом!
Тимур! Пам’ятай, що духовне народження, який ти отримав у день свого ім’янаречення, важливіше і значніше тілесного. День твого імені — це день твого ангела, іменини, які ти сьогодні відзначаєш. Ми вітаємо тебе з ними від душі бажаємо тобі усіляких благ, як духовних, так і земних. Нехай твій гаманець буде повний, а душа залишається чиста. Це і буде запорукою щастя і успіху. Зі святом!
Наш Тимур! Сьогодні свято у тебе — день твого ім’янаречення. Я поспішаю привітати тебе в цей прекрасний день. Не сумуй і не журися. Забудь негаразди і гіркоти. Нехай на другий план підуть турботи дня минулого і майбутнього. Сьогодні твій день. Предайся мріям і поступися своїм бажанням. Будь щасливий у цей день Тимур, будь щасливий!
У Тимура сьогодні день ангела, день великий його ім’янаречення. Цей день — не проста випадковість, а послана Богом блага звістка. Тимур, ти отримав своє ім’я на славу, на добро та віру. Ти живеш з цим вже не один десяток років і радуєш своїх близьких мудрістю і миролюбністю. Вітаємо тебе від щирого серця з твоїм святом. Будь щасливий, наш доблесний лицар без страху і докору!
Доля завжди влаштовує випробування улюбленцям. І нагороджує їх потім втричі. Якщо вони, звичайно, не зламаються і не відступлять. Бажаю тобі, щоб ти ніколи не відступав і не пасував. І тоді благополуччя обов’язково покладе на твій кишені бажану суму, а в будинку поселить радість і сміх. Тому – стійкості, мужності, щоб протистояти будь-яким вибриків і неприємностей. А також доброго серця і чуйної душі, щоб не зачерствіти в протистоянні з життям. Будь щасливий, незлопам’ятний і завжди залишайся у виграші! Не сперечайся з дрібниці – вони тебе не варті. Але коли потрібно вагоме і рішуче слово, тут же приступай до серйозних «баталій»! Цінуй близьких, люби сім’ю. Нехай сонце завжди супроводжує тобі! З Днем народження, Тимур!