Close

Привітання з днем народження Ніни у прозі

Привітання з днем народження Ніни в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дорога наша подруга, дозволь в цей святковий день побажати тобі того, чого тобі не вистачає для того, аби відчувати себе по – справжньому щасливою! Хоча, як нам здається, у такий королеви, як ти – є все! І найголовніше багатство – твоя душа! Вона ніжна, ніжна, любляча і, в той же час, сильна, стійка, цілеспрямована! Ти можеш, у своїй цілеспрямованості, досягти таких висот, яких тільки захочеш! Ти можеш зачарувати своєю ніжністю і оточити любов’ю так, що серце буде вистрибувати від щастя! Ми захоплюємося тобою, Ніна! Нехай це захоплення ніколи не меркне для тебе! Лови його, надихає, і живи завжди в центрі самих яскравих і радісних подій!
Сьогодні ми хочемо привітати Ніну з Днем Народження! Це чарівна особа заслужила безперервного потоку компліментів на свою адресу. Вона чарівна, розумна, красива, добросердечна, відповідальна, господарча, працелюбна. Це краща подруга, яка завжди вислухає, зрозуміє і підкаже. Це сама добра мама! Це вірна дружина, яка піде за своїм судженим хоч на край світу! На роботі вона працює не покладаючи рук, вкладаючи у справу всю свою душу! Вдома у неї завжди чисто, затишно і пахне смачною їжею! Ніна наділена природною чарівністю, вродженим почуттям такту, щирою повагою до оточуючих – їй завжди раді будь-якої компанії! Ми хочемо побажати їй море позитиву, добра, щастя, здоров’я і любові! З Днем Народження!
Ніночка, дорога наша іменинниця, ми всі поспішаємо привітати тебе з твоїм днем народження! І бажання це цілком обґрунтовано. Тому, що ти людина, який сам готовий бігти назустріч друзям з відкритим серцем і доброю душею! Ти як діамант, блискучий на сонці всіма кольорами веселки; дивишся на тебе і неможливо відвести очей, бо, що кожна риска твого обличчя досконала! Побажаємо ж тобі, люба наша, знайти гідну оправу, тобто чоловіка, який міцно і надійно тримати тебе в своїх обіймах, не применшуючи, а лише підкреслюючи твою зовнішню красу і внутрішню гармонію! Щастя тобі, Ніна!
Шановна Ніна сьогодні вітаємо вас з незабутнім святом, з вашим днем народження! Бажаємо, щоб кожен день приносив вам нову радість, новий успіх, задоволення. Бажаємо вам задоволення від роботи, щастя в сімейному житті, далекосяжних цілей, виконання бажань.
Вітаю Ніну з народженням у світі! Бажаю тобі завжди самовдосконалюватися. Нехай ти будеш просто ідеальною жінкою і станеш прикладом для наслідування. Бажаю завжди цінувати те, що у тебе є. Нехай кожен день додає тобі багатства і успіху. Хай живе у серці віра і надія, які б не залишали тебе ніколи.