Close

Привітання Ніні у прозі

Привітання Ніні в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Шановна Ніна сьогодні вітаємо вас з незабутнім святом, з вашим днем народження! Бажаємо, щоб кожен день приносив вам нову радість, новий успіх, задоволення. Бажаємо вам задоволення від роботи, щастя в сімейному житті, далекосяжних цілей, виконання бажань.
Вітаю Ніну з народженням у світі! Бажаю тобі завжди самовдосконалюватися. Нехай ти будеш просто ідеальною жінкою і станеш прикладом для наслідування. Бажаю завжди цінувати те, що у тебе є. Нехай кожен день додає тобі багатства і успіху. Хай живе у серці віра і надія, які б не залишали тебе ніколи.
Сьогодні День святої Ніни. Нехай це прекрасне ім’я, в якому чується сила духу і бачиться чудовий благодатне світло, завжди дарує тобі удачу на життєвому шляху, а віра і надія на краще втіляться світом і світлою радістю в твоїй душі.
З Днем Святої Ніни! Нехай світла віра, мужність і чудесна сила, таящаяся в ім’я цієї святої, ведуть Вас до славним життєвих подвигів. Нехай дарують Вам міцне здоров’я, успіх у всіх починаннях і благополуччя.
День пам’яті святої Ніни відзначаємо сьогодні. Її віра була так сильна і велика, що й багато інших змогли перейнятися нею. Свята Ніна була прославлена багатьма чудесами. Нехай в Вашому житті все буде просто чудово: буде мир в домі, спокій у душі!
У цей світлий день, прийнято шанувати Святу Ніну. Найбільшу, добрейшую. Бажаю знайти всі її якості, слідуючи їй. Нехай Ваша душа буде спокійна і здорові Ваші рідні.
Вітаємо з Днем Святої Ніни, нехай її заступництво буде з усіма знедоленими, а носителька імені Ніна завжди усміхається щаслива зірка. Нехай з вами буде ваша небесна покровителька на всіх шляхах і дорогах, що запропонує вам доля.
У дні, коли весь православний світ шанує Святих угодників Божих, хочеться згадати великий подвиг однієї звичайної грузинської жінки. Вона принесла живуще зерно віри і зростила його на полі язичницькому. Цей жест був виявом великої любові до Господа. З Днем Святої Ніни, дорогі християни. Твердо вірте, і віра ваша так прославив небесного Батька. Зі святом!
Ніночка! Дуже хочеться побажати тобі щось не банальне, що обов’язково збудеться і принесе тобі щастя! Тому бажаю тобі вміти бачити і відчувати те, що не всі вміють: красу природи, красу відносин, ніжність любові і захоплення істинним щастям!
Сьогодні ми хочемо привітати Ніну з Днем Народження! Це чарівна особа заслужила безперервного потоку компліментів на свою адресу. Вона чарівна, розумна, красива, добросердечна, відповідальна, господарча, працелюбна. Це краща подруга, яка завжди вислухає, зрозуміє і підкаже. Це сама добра мама! Це вірна дружина, яка піде за своїм судженим хоч на край світу! На роботі вона працює не покладаючи рук, вкладаючи у справу всю свою душу! Вдома у неї завжди чисто, затишно і пахне смачною їжею! Ніна наділена природною чарівністю, вродженим почуттям такту, щирою повагою до оточуючих – їй завжди раді будь-якої компанії! Ми хочемо побажати їй море позитиву, добра, щастя, здоров’я і любові! З Днем Народження!