Close

Привітання з днем народження Денису у прозі

Привітання з днем народження Денису в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Сьогодні настав свято для людини чудових душевних якостей — нашого Дениса. Мужність — що це за якість? Це фортеця духу, сила, мудрість, щедрість, привітність і дружелюбність. В цей день самого мужнього з усіх чоловіків ми і поспішаємо привітати. Нехай не тільки рік тобі приносить щастя і радість, але і кожен наступний день. В це свято ми не приховуємо накопичених почуттів і сміливо висловлюємо тобі всю нашу любов і повагу.
Денис, ти, безсумнівно, найблагородніший з чоловіків! І це не порожні слова, це факт, який підтвердить кожен із твоїх друзів, численних приятелів і просто знайомих. Ти завжди стоїш на сторожі справедливості і першим приходиш на допомогу у важких ситуаціях. У тих же випадках, коли ти безсилий що-небудь змінити – просто перебуваєш поруч, і від одного твого присутності стає легше. Ми вітаємо тебе з твоїм святом і щиро, з любов’ю бажаємо тобі великого-преогромного щастя!
Дорогий Денис! Ми знаємо тебе не перший рік. За цей час не раз переконувалися в твоїй відданості друзям і любові до ближніх. Твоя спокійна впевненість у власних силах не раз допомагала нужденним в складну хвилину. Завжди залишайся таким же мужнім і рішучим, зміцнюйся у чесноти і ухиляйся від зла. Будь щасливий! З днем народження! А ми разом з тобою будемо радіти твоєму щастю.
Ім’я Денис прийшов від імені давньогрецького Бога природи і вина. Ти чудовий друг, сорочка-хлопець, заводила. При цьому на тебе можна розраховувати, тобі можна довіряти, і в складних ситуаціях ти приймаєш обдумані рішення. Йди по життю без перешкод і з легкістю переборюй незначні труднощі! З іменинами, Денис!
Вітаю тебе, Денис. Ось і пройшов ще один рік нашого життя. Не сумніваюся, що він був досить цікавим. Бажаю, щоб всі наступні були краще і цікавіше і, дуже добре б, без драм і страждань. Будь завжди щасливий і веселий. З Днем Народження!
Дорогий Денис! Ти чудовий друг, з тобою можна піти на край світу. Вітаємо тебе і бажаємо, щоб ти і далі йшов по життю з такою ж легкістю і долав усі перешкоди! Ти знаєш, що багато чого досягнеш у житті, а ми завжди готові тебе підтримати!
Дорогий Денис! Ти такий цікавий хлопець! Я захоплююся тобою! Ти вмієш підняти настрій у важку хвилину, розрадити, і просто вислухати! Ти справжній друг і товариш! В цей прекрасний день, я бажаю тобі побільше радісних усмішок, і частіше, сяючих сонячними променями, очей! З днем народження!
Коханий мій, Деничка! Я потопаю в безодні твоїх очей, як тільки гляну в них! Согреваюсь теплом, твоєї безмежно широкій посмішці! Тану в твоїх обіймах! Я найщасливіша жінка на світі, тому, що в мене є ти! І в день твого народження я бажаю тобі бути такою завжди!