Close

Привітання Денису у прозі

Привітання Денису в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Щоб життя було цікавим, потрібно, щоб батьки нарекли маленької людини, як тебе, Денисом. Ти завжди чимось захоплений, постійно пропонуєш своїм друзям якісь божевільні ідеї, які в результаті виявляються геніальними. Ми вже знаємо: якщо ти щось задумав, готуватися треба до повного відриву. Так тримати! З днем народження, Денис!
За будь кіпіш, крім голодування. Це наше з тобою спільне кредо з самого дитинства, Денис. Братик, ти завжди надихав мене на нові ідеї. Завдяки тобі тепер я чітко знаю, що зможу все, чого тільки захочу. Особливо, якщо ти будеш поруч. Знай і ти: чи варто тобі тільки подзвонити, я, як Чіп, Дейл або твій Ангел-зберігач, прийду на допомогу. З днем народження!
Коханий мій, Деничка! Я потопаю в безодні твоїх очей, як тільки гляну в них! Согреваюсь теплом, твоєї безмежно широкій посмішці! Тану в твоїх обіймах! Я найщасливіша жінка на світі, тому, що в мене є ти! І в день твого народження я бажаю тобі бути такою завжди!
Дорогий Денис! Ти такий цікавий хлопець! Я захоплююся тобою! Ти вмієш підняти настрій у важку хвилину, розрадити, і просто вислухати! Ти справжній друг і товариш! В цей прекрасний день, я бажаю тобі побільше радісних усмішок, і частіше, сяючих сонячними променями, очей! З днем народження!
Дорогий Денис! Ти чудовий друг, з тобою можна піти на край світу. Вітаємо тебе і бажаємо, щоб ти і далі йшов по життю з такою ж легкістю і долав усі перешкоди! Ти знаєш, що багато чого досягнеш у житті, а ми завжди готові тебе підтримати!
Вітаю тебе, Денис. Ось і пройшов ще один рік нашого життя. Не сумніваюся, що він був досить цікавим. Бажаю, щоб всі наступні були краще і цікавіше і, дуже добре б, без драм і страждань. Будь завжди щасливий і веселий. З Днем Народження!
Ім’я Денис прийшов від імені давньогрецького Бога природи і вина. Ти чудовий друг, сорочка-хлопець, заводила. При цьому на тебе можна розраховувати, тобі можна довіряти, і в складних ситуаціях ти приймаєш обдумані рішення. Йди по життю без перешкод і з легкістю переборюй незначні труднощі! З іменинами, Денис!
Дорогий Денис! Ми знаємо тебе не перший рік. За цей час не раз переконувалися в твоїй відданості друзям і любові до ближніх. Твоя спокійна впевненість у власних силах не раз допомагала нужденним в складну хвилину. Завжди залишайся таким же мужнім і рішучим, зміцнюйся у чесноти і ухиляйся від зла. Будь щасливий! З днем народження! А ми разом з тобою будемо радіти твоєму щастю.
Денис, ти, безсумнівно, найблагородніший з чоловіків! І це не порожні слова, це факт, який підтвердить кожен із твоїх друзів, численних приятелів і просто знайомих. Ти завжди стоїш на сторожі справедливості і першим приходиш на допомогу у важких ситуаціях. У тих же випадках, коли ти безсилий що-небудь змінити – просто перебуваєш поруч, і від одного твого присутності стає легше. Ми вітаємо тебе з твоїм святом і щиро, з любов’ю бажаємо тобі великого-преогромного щастя!