Close

Привітання Сергія в прозі

Привітання Сергія в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Сергій! У день Вашого народження хочеться привітати Вас і побажати всього прекрасного в житті, як прекрасний перший сонячний відблиск вранці, всього такого ж величного, як щоденний захід сонця, а всі дні нехай будуть такими, як і годиться: то сонячними і теплими, то вітряними і дощовими. Найголовніше, щоб у Вас в душі завжди світило сонечко і гріло тепло близьких людей!
Сергій! Вітаю тебе, друже, з днем народження! Багато років тебе знаю, багато раз спостерігав за твоїм життям, тому хочу тобі побажати берегти те, чого ти домігся, примножувати всі свої досягнення і ділитися безцінним досвідом з гідними людьми! Будь щасливий, здоровий і успішний, дорогий!
Сергійку! Ти самий прекрасний чоловік, якого я зустрічала в своєму житті! Ти дуже добрий, ніжний, ласкавий, турботливий! Спасибі тобі за те, що такий, і за те, що ти є! Я бажаю тобі міцного здоров’я та удачі! З днем народження, коханий!
Сергійко! Я сьогодні хочу привітати тебе із днем народження й від усієї душі побажати міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, стрімкої кар’єри, і великий, чистої любові! Будь завжди таким добрим, чуйним і доброзичливим як зараз! Зі святом тебе!
У Стародавньому Римі слово «Сергіус» означало «вельмишановний». Так що можна вважати, що по суті ти — аристократ. Так що бажаю тобі, Серьожа, бути одночасно і шанованим, і аристократичним, але не забувати при цьому і про простих людей, на зразок нас. З Днем Народження!
Сергій, вітаю тебе. Бажаю, щоб твоя сила волі і твої бажання завжди превозмогали над зовнішніми умовами. Нехай задумане вдається, а загадане — збувається. Нехай невдачі тримаються від тебе так далеко, як це тільки можливо, а радості будуть на відстані простягнутої руки. Вітаю і сподіваюся, що твої мрії збудуться.
Сергію, вітаємо тебе і бажаємо щастя, друзів, надійних і вірних, міцного здоров’я і яскравого теплого вогню в сімейному вогнищі. Нехай твої сумлінність і обов’язковість допоможуть взяти всі рубежі, а твої якості справжнього чоловіка — не знати поразок!
Ми знаємо, що на першому місці в твоєму житті варто робота, робота і тільки робота. Ну що поробиш, такий вже ти народився – честолюбним, цілеспрямованим і відповідальним. І нехай інколи нам, твоїй родині, нестерпно боляче бути на других ролях, ми все розуміємо і приймаємо. Саме тому ми бажаємо тобі натхнення, енергії і гідних конкурентів, а вже про свій «тил» можеш не турбуватися, це ми беремо на себе! З Днем Народження, Сергій!