Close

Поздоровлення в прозі для Сергія

Поздоровлення в прозі для Сергія. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Сергій! Вітаю від щирого серця тебе з іменинами! Знаю, що тобі все в житті дається нелегко, але було все набагато складніше і важче, якщо б не допомога твого ангела-хранителя в важкі хвилини! Не хочу бажати тобі, щоб все в житті легко давалося. Ти чоловік і повинен боротися і добиватися, але без ризику для життя і свого здоров’я!
Сергій! Вітаю тебе, друже, з іменинами! Багато років тебе знаю, багато раз спостерігав за твоїм життям, тому хочу тобі побажати берегти те, чого ти домігся, примножувати всі свої досягнення і ділитися безцінним досвідом з гідними людьми! Будь щасливий, здоровий і успішний, дорогий!
Сергій! В день твоїх чергових іменин бажаю тобі бути найкращим підопічним у ангела! Нехай він не тільки чує наші хвалебні оди на свою адресу, але і отримує на небесах медалі та грамоти за відмінну роботу! Нехай твій небесний ангел завжди буде в пошані на грішній землі і на святих небесах!
Сергій! У день Ваших іменин хочеться привітати Вас і побажати всього прекрасного в житті, як прекрасний перший сонячний відблиск вранці, всього такого ж величного, як щоденний захід сонця, а всі дні нехай будуть такими, як і годиться: то сонячними і теплими, то вітряними і дощовими. Найголовніше, щоб у Вас в душі завжди світило сонечко і гріло тепло близьких людей!
Сергійку! В твій світлий день, день твоїх іменин, хочеться, щоб ти радів як дитина, добре їв як юнак і з розумом пив як зрілий чоловік! Нехай дотримуватися всі ці побажання тобі допоможе твій ангел-охоронець, який завжди поруч. Сподіваюся, що ваше взаємне співробітництво буде плідним на протязі всього життя!
Сергій! Хочу тебе привітати з іменинами і констатувати факт: помічаю, що з кожним роком твоїх гостей стає все більше, усмішка твоя ширше, а в очах відбивається бездонний океан щастя! Твій ангел-зберігач працює не дарма, за що йому величезна подяка від усіх нас!
Сергійко! Я сьогодні хочу привітати тебе із днем народження й від усієї душі побажати міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, стрімкої кар’єри, і великий, чистої любові! Будь завжди таким добрим, чуйним і доброзичливим як зараз! Зі святом тебе!
Сергійку! Ти самий прекрасний чоловік, якого я зустрічала в своєму житті! Ти дуже добрий, ніжний, ласкавий, турботливий! Спасибі тобі за те, що такий, і за те, що ти є! Я бажаю тобі міцного здоров’я та удачі! З днем народження, коханий!
Сергійко! Я сьогодні хочу привітати тебе із днем народження й від усієї душі побажати міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, стрімкої кар’єри, і великий, чистої любові! Будь завжди таким добрим, чуйним і доброзичливим як зараз! Зі святом тебе!
Сергію, вітаємо тебе і бажаємо щастя, друзів, надійних і вірних, міцного здоров’я і яскравого теплого вогню в сімейному вогнищі. Нехай твої сумлінність і обов’язковість допоможуть взяти всі рубежі, а твої якості справжнього чоловіка — не знати поразок!