Close

Привітання Поліні у прозі

Привітання Поліні в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Наша Полінка граціозна і легка, немов метелик, що пурхає від квітки до квітки. Ніжна й тендітна, немов ледве розпустилася бутон тюльпана. Весела і життєрадісна, немов струмочок, що пробивається крізь землю. Але одночасно з цим вона – сильна і стійка, непрошибаемая ніякими вітрами і шквалами, впевнено йде вперед і не озирається слідом минулого! Вона – справжня жінка! І нам дуже приємно привітати таку жінку з Днем її Народження!
В цей день хотілося б привітати Поліну з днем народження і побажати всього найкращого. Щастя, здоров’я, кохання велике і чисте, позитивних емоцій, успіхів у всіх починаннях. Саме значення імені говорить про те, що Поліна –той чоловік, який завжди прийде на допомогу, цінує своїх друзів. Так нехай і в тебе на життєвому шляху зустрічаються тільки ті, хто зможе відповісти взаємністю на всі старання і буде завжди поруч!
Ось і настав День народження Полінка. Ви так і не встигли підібрати гарне побажання для неї? Це не привід засмучуватися, просто зайдіть на наш сайт в розділ привітань з Днем народження Поліні в прозі і виберіть найкращий з безлічі кращих вітальних слів. Хочеться здивувати і порадувати Полю? В цьому теж допоможе наш сайт – всього кілька хвилин вільного часу і мобільний телефон і іменинниця отримає незабутню аудіо-привітання або забавний розіграш адресований від Вашого імені.
Мила Поліна, ось і прийшло довгоочікуване свято – твій День народження! Ніколи не забувай про друзів, поділіться з ними своїм вічним позитивом. Хочу побажати тобі завжди залишатися в тонусі, приносити удачу і щастя оточуючим! Будь такою, щоб всі тебе цінували – добродушною, прекрасною, чистою серцем. Ніколи не втрачай здоров’я, чи в дусі і ні за що не засмучуйся! Яка б не була погода за вікном, сонячний день або дощовий вечір, випромінюй тепло і радість – вони вбережуть тебе в самі важкі життєві періоди! Твоя усмішка чарівна сама по собі, і коли ти це зрозумієш, все в твоєму житті тут же зміниться на краще. З Днем народження! Не втрачай душевність і тепло!
В цей день хотілося б привітати Поліну з іменинами і побажати всього найкращого. Щастя, здоров’я, кохання велике і чисте, позитивних емоцій, успіхів у всіх починаннях. Саме значення імені говорить про те, що Поліна –той чоловік, який завжди прийде на допомогу, цінує своїх друзів. Так нехай і в тебе на життєвому шляху зустрічаються тільки ті, хто зможе відповісти взаємністю на всі старання і буде завжди поруч!
У Поліни іменини! Прийми вітання від душі, щоб сонечко тобі скрізь світило і був веселий навколишній світ. Щастя і любові тобі в день іменин. Щоб ангел-охоронець завжди був поруч і оберігав від лиха, щоб виконував твої бажання. Щоб ти прожила до 100 років. Насолоджуйся життям і даруй всім свою милу посмішку!