Close

Поздоровлення в прозі для Поліни

Поздоровлення в прозі для Поліни. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Рідна моя, Поліна ! Що можна побажати тобі в такий день. Нехай День Народження твій буде просто для тебе продовженням тієї прекрасної життя, що у тебе є! І прекрасна вона тому, що її створюєш для себе саме ти! Не спеціально, а просто ти сама по собі прекрасна! Я лише можу дозволити собі бути поруч з тобою, щоб зробити тебе щасливим!
Твій День народження! Це звучить красиво! Найважче в житті – це дочекатися, коли воно настане! Щоб, нарешті, мати можливість подарувати тобі той подарунок, який я ношу в своєму серці вже багато днів! Я знаю, що він буде найкращим для тебе, і ти щасливо посміхнешся, а це і є справжній День народження – бути щасливою! Бути коханою!
Коли у тебе на душі легко і співати хочеться, коли ти з легкістю злітаєш до заповітної двері, вірною ознакою є те, що ти прийшов на день народження до неї – твоїй дівчині. І ось я тут! Що можна побажати їй? Адже вона так прекрасна – залишатися такою. Як зробити, щоб вона залишалася такою – робити для неї як рутинні справи, так і справжні чоловічі вчинки. А ще їй потрібно дарувати завжди – квіти, любов, життя! З Днем народження, кохана!
З тих пір, як я познайомився з тобою Поліна, моє життя змінилося! Не можна сказати, що ці зміни мене радують! А останнім часом у мене ще й сон зовсім засмутився. І в цьому немає нічого дивного. Адже привітати тебе з твоїм Днем народження завдання не тільки приємна, але і дуже не легка! Я просто хочу сказати, що ти самий чудовий чоловік, якого я тільки можу уявити, а побажати тобі хотілося б, щоб і я став такою людиною для тебе!
Так приємно привітати тебе з Днем Народження Поліна. Адже для мене день, в який з’явилася на світ моя дівчинка, це найкращий день у році! Він міг стати для мене звичайним рядовим днем, але тепер – це мій орієнтир, очікуючи який, я сам стаю краще! Нехай так буде завжди, а ти завжди будь такою, яка ти є!!! Адже так хочеться привітати тебе з Днем Народження ще багато-багато разів! І кожен раз нехай це свято буде, як вперше!
Поліна, яка відзначає сьогодні день народження – сама досконалість. Існування на цій неідеальної Землі таких створінь, як вона, схоже справжнього дива. І тільки завдяки їй я переконався, що чудеса бувають: я знайомий з самої неземної, самою ніжною, найчарівнішою дівчиною цього світу. Спасибі тобі за те, що ти є, така особлива, що приносить світло. Бажаю тобі справжньої життєвої казки, моя принцеса!
Здається, ще зовсім недавно моє життя була іншою. Вона нагадувала вітер – легкий, нестримний, вільний. Але такий же безбарвний і прозорий. Але коли в мою тьмяну життя ввійшла та, хто святкує сьогодні день своєї появи на світ – вся моя життя круто змінилася. Це чудернацьке створіння подарувало мені щастя справжнього польоту – польоту любові, і з тих самих пір на світі не існує людини, щасливішої за мене. Звичайно, я досить слабо володію мистецтвом красивого слова, тому навряд чи мені вдасться передати ступінь ніжності моїх почуттів, але, я дуже сподіваюся, моя мила, що ти зрозуміла, наскільки я ціную твою присутність в моєму житті. Будь щаслива, єдине світло мого життя!