Close

Поздоровлення в прозі для Зіни

Поздоровлення в прозі для Зіни. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Зінаїда! Для жінки дуже важливо бути коханою і єдиною. У твій день народження я бажаю тобі від усього серця! А ще, будь ласка, цінуй і взращивай в собі справжню леді!
Моя королева! Хочу привітати тебе з днем народження! Тобі знову вісімнадцять, і на більший вік ти не виглядаєш. Нехай все буде гармонійно і феєрично в твоєму особистому та діловому житті! Хай над тобою небо буде мирним і безхмарним, а щастя не залишає твого будинку, де б ти не була.
Зінаїда! Саму щиру, добру, красиву і спокусливу жінку вітаю з днем народження! Бажаю не ходити, а пурхати, як метелик, не мати клопотів, які затьмарюють, а тільки приємні клопоти!
Нехай тебе, як справжню жінку, радують і діаманти, і прості життєві радості. Рідні люди, розуміють та приймають з усіма плюсами і мінусами, вдома затишна атмосфера і достаток, на роботі – кращі колеги, перспективи і повагу.
Зінаїда! Будь самою розкішною жінкою з ранку і до вечора! Не звертай уваги на заздрісників і пліткарки, нехай чоловіки губляться від твоєї краси і чарівності. Розквітай як дивовижну квітку, пелюстки якої самі ніжні, ароматні і бажані.
Сама чарівна й приваблива жінка Зінаїда! Сьогодні ти відзначаєш свій день народження в колі друзів і рідних. Мені хочеться побажати тобі зберегти свою квітучу красу на довгі роки, примножити все найкраще, що в тебе вже є, ніколи не зустрічатися з труднощами і завжди залишатися жіночною, улюбленою і бажаною!
Сьогодні мені не терпиться привітати з днем народження справжню жінку, людськими якостями якою я захоплююся! Ви воістину прекрасні – поєднання мудрості і легкості, ніжності і рішучості, самодостатності і романтичності! Бажаю Вам ніколи не втрачати жіночності та оптимізму.
В глибокому захопленні я хочу піднести свої вітання прекрасній жінці! В цей день народження я бажаю Вам залишатися жіночною в будь-яких життєвих ситуаціях. Ніколи не втрачати своєї гідності, завжди зберігати посмішку на обличчі і берегти свою красу, як найцінніший дар. Нехай Вас ніколи не покидає відчуття абсолютного щастя!
Жінка, в якій вдало поєднується наполегливість і м’якість, турбота і цілеспрямованість, хазяйновитість і витонченість – велика рідкість. Але Ви і є – такий цінний рідкісний екземпляр. Я захоплююся Вами і від душі вітаю з днем народження! Нехай всі квіти впадуть до Ваших ніг, для Вас лунають компліменти і світять зорі на небесах!
Зінаїда! Вітаю тебе, божественне створення – приголомшлива жінка! Нехай в цей день народження збудуться всі загадані бажання, а настрій буде самим хвилюючим і радісним! Для тебе – усі найкращі побажання і компліменти, самі красиві букети і дорогі подарунки! Будь завжди щаслива, як сьогодні!