Close

Привітання Зінаїді у прозі

Привітання Зінаїді в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

З днем народження, мила Зінаїда! Нехай твій життєвий шлях буде освячено незгасним сонячним світлом. І нехай завжди ти будеш йти у фарватері добра. Хай навколо тебе завжди літають метелики щастя і світяться зірочки удачі. Бажаю тобі всього доброго, позитивного, цікавого і прекрасного
Дорога Зиночка, вітаємо тебе з таким чудовим і прекрасним подією, як день народження. Бажаємо тобі відмінного богатирського сибірського здоров’я. Нехай життя твоє скластися щасливо, і нехай вона буде довгою дорога з Парижа у Владивосток. Нехай здійсняться твої найзаповітніші мрії, про яких ти може бути просила фею, коли була маленькою. Щастя тобі.
Виразні очі Зиночки таять в собі щось ніжне, загадковий і чарівний. Істинно чарівні, як і наша винуватиця торжества. У неї сьогодні день народження. Бути такою чарівною мріють багато хто з присутніх тут. Своєю чарівністю вона здатна захопити будь-якого хлопця. Будь щаслива дорога іменинниця!
Зінаїда – красиве жіноче ім’я, гарний вольова людина з гарним душевним складом. Спасибі близьким і рідним, що бережете таке диво, спасибі самої іменинниці за те, що зуміла в собі сформувати таку креативну і цілісну особистість. Дякуємо Зіну за те, що вона дає нам можливість радіти за неї. Давайте побажаємо їй мирного неба над головою і всього того, що вона сама собі бажає!
Що потрібно милій добрій дівчині для щастя? Славний характер, чарівна зовнішність, креативний підхід до життєвими обставинами, люблячий і уважніше чоловік, ласкаві і здорові діти. А удачі і благополуччя – океан. Нехай у Зиночки все буде з цього ряду, який вона може продовжити сама.
Зінаїда! У це світле свято ми хочемо Вам побажати тільки найкращого! Ми завжди дивимося на життя так, як хочемо – позитивно або з сумом. Але обставини, часом сильніші за нас. Ми не знаємо, що нас чекає. Але ми хочемо побажати Вам – дивіться на життя позитивно!
Ми з дитинства любимо свято дня народження. І в наставший свято ми Вам бажаємо дивитися на світ очима дитини. Часом нам так не вистачає цієї наївності і так заважає знання світу – причому, безсумнівно, досконале. Ми бажаємо Вам не боятися новизни і шукати доброти всюди Зінаїда!
Зінаїда! Сьогодні у Вас день народження. Ми даруємо Вам вітання! Ми бажаємо того, чого бажали б собі – розуміння, мудрості, радості життя. Нехай ці якості поєднуються в міру! Тоді і кожен рік буде в радість Вам і Вашим оточуючим.
Сьогодні розцвів ще одна квітка в букеті Вашого життя. Ми прийшли, щоб помилуватися ним і побажати ще багато-багато квітів. Дивіться на події в житті, як на троянди і фіалки. Вони в’януть? Їх потрібно полити – добротою. А може бути, їх треба пересадити, оновивши погляд. І тоді Ваше життя буде пахнути Зінаїда!