Close

Поздоровлення в прозі для Уляни

Поздоровлення в прозі для Уляни. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Моя ласкава Уляна !, ніжна, прекрасна, єдина, сувора, чудова, пристрасна, чарівна, добра, незвичайна, тендітна, ніжна, чесна, мила, вірна, чарівна, щедра, серцева, чарівна, розумна, чарівна, а головне – КОХАНА, з днем народження тебе!
Уляна ! Знаєш, я дуже засмучений і сердитий на тебе. Як ти могла вкрасти моє серце і при цьому навіть не запитати мого дозволу? І тепер у твій день народження я просто розриваюся від того, як сильно хочу поцілувати тебе і ніжно прошепотіти тобі на вушко — «Зі святом, моя кохана дівчинка»!
Сьогодні свято у найчарівнішої дівчини Уляни! У найпривабливішою і найкрасивішою, у моєї коханої! Я вітаю тебе від усієї душі, хочу подарувати весь світ, але він не гідний тебе, хочу подарувати тобі всі зірки, але вони тьмяно світять, порівняно з блиском твоїх очей. Подарую я тобі своє життя, хоча вона і так вже давно в твоїх руках!
Коли ти народилася на цей світлі, з неба падали краплі, але це був не дощ — це плакало небо, тому що втратило таку яскраву зірку, як ти… З днем народження, красунечка!
5
Я вітаю сьогодні Уляну ! Неважливо скільки тобі років виповнилося, адже в душі ти все ще дівча, будь веселою, завзятою і веселою, якою ми всі тебе звикли бачити. Здоровим будь, воно зараз важливіше, ніж гроші і краса. Ти розумна, а цим може похвалитися не кожна. Ще раз вітаю і цілую!
Улюблена Уляна !, я хочу побажати тобі щастя! А що таке щастя? Щастя – це гармонія. Гармонія неможлива без вірності. А вірність, сестра Віри. Віра нерозлучна з Надією. А яка Надія без Любові?! Твоя ж любов нероздільна зі мною. Отже, я просто бажаю тобі СЕБЕ! З Днем народження, люба!
З днем народження Уляна !, мій найдорожчий скарб на світі! Знай, що моя любов до тебе схожа на вогнище, яке не зможе змусити згаснути жодна буря в нашому божевільному світі, який завжди буде зігрівати тебе ніжним теплом моєї душі і робити твоє життя прекрасним. Єдине, що потрібно для цього – щоб моя любов була взаємною…
Кохана, ти любиш життя у всіх її проявах яскравих фарбах і найтонших відтінках! Увлекаешь за собою у вир подій, великих і маленьких радощів кожного дня! Твоє жіноча чарівність асоціюється з шампанським, воно п’янить, розбурхує уяву і багато обіцяє!
Якщо мене запитають, чого я боюся найбільше на світі, то я відповім, що я боюся побачити сльози на очах моєї коханої дівчини. Рідна, я вітаю тебе з днем народження! Будь завжди веселою і позитивною, нехай всі біди і невдачі обходять твій дім. Я люблю тебе, не забувай про це!