Close

Привітання Уляні у прозі

Привітання Уляні в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Чарівна Уляна! Вітаю тебе з іменинами! В цей чудовий свято хочеться побажати тобі невичерпної енергії і безхмарного щастя! Нехай будь-яку справу, за яке ти візьмешся, принесе тобі успіх! Нехай завжди з тобою будуть вірні друзі та кохані люди! І нехай ніколи не гасне твоя дороговказна зірка, яка вказує шлях до мрії!
Ульяночка! Вітаю тебе з іменинами! Бажаю тобі нескінченного щастя! Щоб якомога частіше друзі і рідні чули твій дзвінкий заразливий сміх! Щоб не було в житті причин, від яких на твоїх віях блищали б сльози! А якщо раптом сльози все-таки з’являться, то нехай неодмінно це будуть сльози радості!
Уляна! Таких, як ти, людей важко знайти в світі. Ти привітна і розважлива, турботлива і любляча, з тобою легко спілкуватися! А ще ти чарівна і скромна! В день твоїх іменин від душі бажаю тобі здійснення всіх бажань! Нехай ангел-охоронець слід за тобою невідступним захисником і вказує тобі щасливу дорогу!
Мила Уляна! Сьогодні у тебе день ангела! І твій ангел-зберігач святкує цей день разом з тобою! Бажаю, щоб ви з ним дружили і ніколи не розлучалися! Бажаю тобі в цій світлий день і в кожний наступний радіти життю, дихати щастям, грітися любов’ю! Нехай все у тебе буде чудово і чудово!
Дорога Уляна! В чудове свято, день твоїх іменин прийми наші щирі вітання! Нехай доля буде добра до тебе! Нехай вона не посилає важких випробувань, а шле тільки радісні події! Нехай з кожним роком зростає коло твоїх друзів, готових ділити з тобою веселощі і смуток! Любові тобі, щастя і процвітання!
Кохана, я дякую долі, що послала мені такий чудовий подарунок, як ти. Бажаю, щоб тобі доля посилала не менш прекрасні подарунки і щоб їх було у твоєму житті дуже багато. Бажаю ніколи не сумувати і нехай твоя розкішна посмішка завжди радує оточуючих. З Днем Народження.
Дорога Уляна! Моє життя без тебе здається сірим і нудним. Ти – наче сонце на моєму небі, яке робить погоду. Нехай твоє життя буде такою світлою і теплою, який тільки може бути на цьому світі. Нехай наша любов завжди допомагає тобі. З Днем Народження.
Любов – це коли дві душі зливаються в одну. І тому, коли День Народження у тебе, то значить і в мене теж. Отже в такий день я бажаю тобі всього, як самому собі. Щастя нам і благополуччя. З Днем Народження.
Бажаю бути прекрасніше гірничого алмазу, красивіше вистражданої мрії. Нехай навіть тоді, коли тобі доведеться плакати, твоє щастя примножується в 10 разів. Бажаю ніколи не забувати, що всі недосяжне – досяжно. З Днем Народження Дорога Уляна!.
Нехай твоя дороговказна зірка буде вірним компасом на твоєму шляху. Нехай з кожним днем твій досвід стає все багатшими. Просто знай – все неможливе можливо і всі мрії відразу стануть реальністю. З Днем Народження, посміхайся. Ти прекрасна Дорога Уляна!