Close

Привітання Жанні у прозі

Привітання Жанні в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Жанночка, сьогодні твої іменини. Це особливий духовний свято, в який потрібно згадати свою святу покровительку і помолитися їй. Бажаю тобі провести цей день з чистою душею, зі спокійним серцем і з відчуттям присутності святого. А також побажаю душевної гармонії і краси. Люблю і міцно цілую, твоя
Дорога Жанна, вітаю тебе з іменинами. В цей особливий день бажаю тобі наблизитися до бога, відчути його присутність поруч з собою. Нехай твоя покровителька захистить тебе від хвороб і бід, допоможе тобі знайти своє щастя і досягти всього, про що ти мрієш. З любов’ю,
Дорога Жанна. Прийми мої вітання з іменинами. В цей день хочу побажати тобі величі твоїх тезок, французьких королев, довголіття Жанна Луїза Кальман, дзвінкості і яскравості Жанни Агузарової, сміливості та відваги Жанни д’арк, а краси – твоєму (щоб вона завжди залишалася такою ж яскравою, як зараз). З любов’ю,
Мила Жанна! Твоя чудова посмішка робить кожен мій день радісним і веселим. Твоя доброта і життєлюбність надихають на трудові та сімейні подвиги. З тобою життя наповнене сенсом і забарвлена в яскраві кольори. В день іменин бажаю тобі відчувати таке ж повне і безмежне щастя, яке я відчуваю, перебуваючи поруч з тобою. Люблю.
Жанна, хороша моя, вітаю тебе з іменинами. Одного разу Софі Лорен сказала, що жінка, впевнена у своїй красі, зможе рано чи пізно переконати в ній інших. Жанна, твоя краса настільки очевидна, що переконувати ніколи і нікого не доведеться. Бажаю тобі зберегти красу, в тому числі і душевну, у всіх випробуваннях, які піднесе життя. Люблю тебе дуже сильно, твій друг.
Найкрасивіший, самий теплий свято на землі – це день народження. І неважливо, скільки нам років ми відзначаємо цей день з великим задоволенням. Сьогодні день народження відзначає Жанна. Я хочу побажати тобі, дорога, великого щастя, довгих років життя. Нехай удача буде частим гостем у тебе, нехай всі твої, бажання перетворяться в реальність. Красивою і взаємної любові тобі, міцного здоров’я, гарного настрою. Нехай щаслива зірка освітлює твій шлях.
Дорога Жанночка, від всього серця вітаю тебе з днем народження. Нехай це свято подарує тобі море чудового настрою, нехай удача буде частим твоїм гостем. Будь завжди такою красивою і доброю. Нехай доля буде прихильною до тебе, нехай радують тебе приємні новини. Бажаю зустріти тобі гарну і вірну любов. Нехай здоров’я ніколи не підводить тебе, хай неодмінно збудуться всі мрії. Будь кохана і бажана, користуйся завжди величезним успіхом, будь щаслива.