Close

Привітання з днем народження Яні у прозі

Привітання з днем народження Яні у прозі

Дорога подружка! Ось ти і стала дорослою. Перший раз ми святкуємо твій День варення без родичів. Вони у тебе, звичайно, чудові, але при них не побажаєш тобі того, чого хочеться. А я бажаю тобі зустріти свою справжню любов. Таку, яка буває раз на все життя. Бажаю народити цілу купу дітей. Хай у тебе будуть дві дівчинки і два хлопчика. Нехай у тебе буде свій будинок. Красивий, триповерховий з видом на море. Своя офігенна машина. Якийсь наворочений джип або ще крутіше. Янка! Коротше, з Днем народження тебе! Давай сьогодні нап’ємося від душі.
Яна, вітаю тебе від усієї своєї широкої душі з днем народження! Бажаю тобі, щоб над головою завжди було мирне небо, щоб сонце дарувало тобі свою посмішку, і щоб вітер відносив від тебе печаль як можна далі. Ти живеш в гармонії з природою, так нехай же вона береже тебе від усіх негод і оточує турботою і теплотою ясних днів.
Сьогоднішня дата нам запам’ятається появою на світ прекрасного людини – Яночки! Це людина доброї душі, який здатний зрозуміти внутрішні почуття і думки іншої людини і поставитися до них об’єктивно, з повагою. Яна порівнянна з м’яким і пухнастим кошеням, який притягує до себе оточуючих своєю ніжністю, чарівністю та доброзичливістю. Вона володіє хорошою інтуїцією, розумом, у неї в голові завжди багато різних планів і ідей. Творча особистість, екстравагантна, до будь-якої справи підходить з душею. У роботі завжди з позитивним настроєм, енергією, будинки з посмішкою, у друзів з цікавими історіями. Вітаємо з Днем Народження, бажаємо яскравих барвистих емоцій, подорожей, цікавих знайомств і щоб в душі завжди грала музика! Щастя!
Мила Яна! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю завжди цвісти як ці прекрасні гладіолуси, які ростуть на грядці за твоєю спиною. Мій дідусь в таких випадках казав: «Не тільки цвісти, але і пахнути». На твоїй ділянці так приємно пахне, що хочеться дихати на повні груди. Це пахощі виходить не тільки від рослини. Твоя присутність створює таку доброзичливу атмосферу, в якій відчуваєш себе легко і розслаблено. Розквітай і радій життю! Нехай у всіх твоїх починаннях тобі буде супроводжувати визнання і успіх!
Незважаючи на безліч життєвих тягот і турбот, залишайся завжди милою і доброю! Не муч себе важкими думками – веселися і радій! Частіше усміхайся, постав дружелюбність у списку власних пріоритетів на перше місце. Допомагай оточуючих, а вони, звичайно ж, будуть тобі вдячні і відповідять взаємністю! Ніколи не думай ні про кого погано, відкинь спогади про минуле, думай про завтрашній день. Звичайно ж, прагни в майбутнє і вір, що там тебе чекає найкраще! Прошу тебе, завжди надійся і не давай цьому почуттю згаснути в душі. Розхитай в собі полум’я життя, воно допоможе тобі досягти кращого. З Днем народження, Яна! Будь позитивна, задорна і життєрадісна!