Close

Привітання з днем народження Василя у прозі

Привітання з днем народження Василя в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Бути успішним бізнесменом і чудовим сім’янином бажаємо ми тобі сьогодні, Василь. Нехай привітність і доброзичливість людей супроводжують тебе протягом усього життєвого шляху! І нехай друзі та близькі будуть уважні до тебе не тільки в День народження, але і завжди!

Василь, у День народження хочеться побажати тобі: пам’ятай з минулого – тільки хороше, дивись в майбутнє з оптимізмом і надією, і кожен день – радій справжньому! Радуйся сонячному променю, разбудившему тебе вранці і вечірньої зірки, чий світло буде охороняти твій сон вночі. І знай, що ми любимо тебе!

Як би високо не закинула життя, людині все одно коли-небудь доводиться з’їжджати вниз. Нехай тебе доля завжди утримує на підйомі і вселяє бадьорість, сили, уміння! Не відставай від оточення, прагни вперед, рухайся до наміченого! Розправляє крила гордим орлом, кружись, парі над землею в пориві радості! Бажаю тобі відмінній професійній репутації, чудовою сімейного життя і світлих днів! Залишайся завжди собою – нехай світ прогинається під тебе, а не ти під нього! Великих звершень і перемог, успіхів і щастя! Якщо потрібно, протаптывай власні шляхи і побачиш – за тобою потягнуться! З Днем народження, Василь! З яскравим і святковим днем!

Ім’я Василь — означає «цар». І як справжній володар, а не диктатор, тиран і узурпатор, Василь добрий і чуйний. Він любить людей. Навколо Василя завжди багато друзів і приятелів, Василь — душа компанії. Вип’ємо ж за Василя — людини, яка не кидає слів на вітер, вміє відповідати за них і за свої вчинки!

Ім’я Василь означає «царський». І, як справжній правитель країни, ти уважний, чуйний і добрий, завжди готовий простягнути руку допомоги, людина боргу одним словом. Вип’ємо ж за здоров’я і щастя іменинника!

Дорогий Василю, чи ти знаєш, що твоє ім’я походить від слова, значення якого «цар»? Так що бажаю тобі бути завжди царем у своєму житті, кар’єрі і відносинах. Нехай все складається воістину «по-царськи», а везіння не обходить тебе стороною. З Днем Народження!

Василь! Безцінний, самий непередбачуваний чоловік мого життя. Я з великою радістю і благоговінням поспішаю привітати тебе з днем ангела твого. Побажання моє буде простим і недвозначним. Я хочу, щоб ти був завжди зі мною щасливий, щоб кожну хвилину відчував, як я тебе люблю, як благоговію перед тобою і молюся за твоє благополуччя щодня. Пам’ятай про це мій дорогий!

Василь, день народження славний, милий і дуже домашнє свято. Як в дитинстві, від нього віє теплом, ніжністю і очікуванням чогось таємничого, непередбачуваного, казкового. Сьогодні, в твій день народження нічого не повинно змінитися. Нехай будуть сюрпризи, приємні несподіванки і нескінченна радість від усього, що відбувається. І нехай наші вітання тобі доставлять радість.

Любий мій синку, Vasenka! З ніжністю і любов’ю я вітаю тебе, моє сонечко, з днем народження. Хлопчик мій, скарб мій, не болів, живи по честі і совісті, не розчаруй свою матір і батька. Нехай усе, щоб ти, мій милий, не взявся, приносило б оточуючим тебе людям тільки добро і користь і залишало б в їх серцях теплу світлу пам’ять про тебе. З днем ангела, з святом!

Василь, в цей урочистий день твого народження, ми всім своїм колективом хочемо привітати тебе і побажати великих творчих успіхів, кар’єрного зростання, прихильності начальства і поваги колег. Будь здоровий і міцний, живи, не сумуй. Пам’ятай, що колективна праця облагороджує. Не зазнавайся у своїх злети і не сумуй у своїх невдачах. Життя швидкоплинне. Крокуй з нею в ногу!