Close

Привітання з днем народження Таїсії у прозі

Привітання з днем народження Таїсії в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Наша незрівнянна Таїсія! Дозволь привітати тебе з іменинами та в цей чудовий день побажати тобі здоров’я, радості і щастя, великої та щирої любові! Нехай на життєвому шляху тобі зустрічаються тільки хороші, добрі люди і завжди оточують тебе віддані друзі! З днем ангела, Тая мила!
Мила Таечка! Вітаю тебе з іменинами! Нехай хтось каже, що життя схоже на зебру, де тільки чорні і білі смуги, але ми-то з тобою знаємо, що життя наповнене веселковим різнобарв’ям! Я бажаю тобі, щоб все смуги в твоєму житті були яскравими, і у тебе завжди був вибір, яку з них віддати перевагу!
Таїсія! Сьогодні для тебе радісний день – день ангела! Вітаю і бажаю тобі, щоб ангел-хранитель переховував тебе своїми крилами від усіх бід і неприємностей! Нехай дорога твого життя буде рівною і гладкою, і якщо раптом трапиться тобі посковзнутися, нехай завжди знайдеться рука вірного друга, здатного підтримати тебе!
Дорога Таїсія! Сьогодні твої іменини! Що побажати тобі в цей чудовий день? Бажаю тобі нових ідей і планів! Щоб все задумане тобою здійснилося! Щоб поруч з тобою завжди були близькі люди, на яких ти можеш покластися у скрутну хвилину і які зможуть щиро розділити з тобою радість твоїх майбутніх численних перемог!
Таїсія, Тая, Таечка! Доля нагородила тебе цим ніжним ім’ям! І ти така ж, як твоє ім’я – ніжна, витончена, вишукана! Твій чарівний погляд змушує танути суворі чоловічі серця! Твій ангельський голос проникає до глибини душі! Ти і сама схожа на ангела! З іменинами тебе, мила дівчинка!
Мила Тая! Прийміть наші дружні привітання з ювілеєм. Найкрасивіша з круглих дат – 30. Це час, коли те, що вже досягнуто, а що-то ще попереду. Будьте вічно прекрасні і улюблені, нехай посмішка Ваша висвітлює життя оточуючим, а з’являються сльози тільки від радощів. Нехай всі мрії збуваються, а на місце виконаних завжди приходять нові. Нехай не затьмарює Ваш погляд горе і печаль, і лише радісний сміх лунає у Вашому домі. Хай серце любить і завмирає від щастя! І нехай удача йде з Вами поруч по життю. В честь Вас звучать ці вітальні вірші.
Дорога Таїсія! Вітаємо Вас з ювілеєм. Це, можна сказати, перший справжній “дорослий” ювілей. Ви вже багато чого досягли, і ще більшого досягнете. Прийміть вітання з ювілеєм і побажання насамперед доброго здоров’я і довголіття, щоб встигли реалізуватися всі мрії та ідеї. А ще бажаємо Вам часу – адже його завжди так не вистачає у нашому житті. Нехай все вдається з легкістю, а роки тільки прикрашають Вас і приносять знання, але не в сумі. Хай щастя через край і удача завжди з Вами. Дозвольте прочитати в честь Вашого ювілею ці вірші.