Close

Привітання з днем народження Раїси у прозі

Привітання з днем народження Раїсі в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

В День твого народження, Раечка, я бажаю тобі море щастя, радості і яскравих вражень. Подруга, нехай хвороби і проблеми обходять тебе за кілометр, настрій буде лише позитивним, і всі мрії збуваються в один момент!
Дорога Раїса, я вітаю Вас з Днем народження і бажаю всього найкращого: величезного щастя, маленьких щоденних радощів, міцного здоров’я, фінансового благополуччя і ідеальної сім’ї. Зі святом Вас!
Прощення – не означає прощання. Зустріч – не значить серцева прихильність. Все може виявитися набагато простіше і поверхностней. Так нехай же у твоєму житті не буде місця поверхневим почуттів. Якщо люблять тебе всім серцем. Якщо цінують від усієї душі. Якщо бажають – то всією сутністю. Напівзаходи – не для тебе! Нехай все буде добре в житті. Не губися, якщо ранять, не впадай у відчай, якщо втрачаєш, не плач, якщо йдуть. Значить – це було не твоє, а місце втраченого обов’язково займе щось нове, більш близьке і рідне. Сердечні рани залечатся відданою любов’ю. Душевні муки пройдуть від яскравої радості й довіри. Будь благополучної, успішною, сильною! Отримуй від життя все, що тільки забажаєш, і не оглядайся назад! З Днем народження, Раечка!
Ми довго підбирали правильні слова для привітання тебе з днем Народження. І нарешті знайшли потрібні. Дорога Раїса, сьогодні в твої іменини, ми бажаємо тобі великого і чистого кохання, успіхів у справах і особистому житті, гідного супутника поруч з тобою. Шлях у твоєму житті буде багато добра, світла, теплоти і посмішок. А доповненням до всього, хай стане хороший матеріальний достаток.
Моя дорога, улюблена Раю. Я тебе дуже сильно люблю. Я готовий гори звернути, щоб ти була щаслива. Твоя чарівна усмішка, полонила мене назавжди. Твоє волосся, як річка. Твої очі, як небо. Красивіше жінки, я ні коли не зустрічав. Нехай в твій день народження, збудуться всі мрії. Я тебе щиро вітаю, щастя, радості бажаю.
Сьогодні Раю, у тебе іменини, я тобі хочу побажати багато щастя, любові і радості. Наші батьки завжди вірили в тебе, втім як і я. Ти завжди була найкращою сестрою. Завжди розуміла мене і підказувала вихід з будь-якої ситуації. Я звик довіряти твоїм словам. Але сьогодні, я дам тобі раду. Посміхайся частіше, і твоє життя стане ще прекрасніше!
Сьогодні день народження у чудової людини. Про Раїсу, можна сказати так. Це ідеальна жінка. Гарна, добра, розумна, що ще потрібно чоловікові. Завжди весела, ніколи не сумує. Нам можна тільки повчитися, її життєрадісності. Тому Раю, завжди виглядає гарно і молодо. Адже головне, це молодість душі.